Mikołajki 2021 – jak można je spędzić w Radocza Park?

Mikołajki 2021 – jak można je spędzić w Radocza Park?

Mikołajki są świętem obchodzonym głównie przez dzieci. Rodzice dają swoim pociechom drobne prezenty, które oczywiście zostawił dla nich Mikołaj. Mimo że największą uciechę z tego dnia mają głównie najmłodsi, warto też pomyśleć o sprawieniu prezentu sobie. To nie musi być droga bransoletka czy nowy telefon. My proponujemy skorzystać z jednego z naszych pakietów „Dzień w SPA”. W końcu najlepszym prezentem dla kobiety jest ten, który pozwoli jej się w pełni zrelaksować, wyciszyć i zrobić coś dla siebie. Co w takim razie możemy zaoferować naszym gościom?

Endermologia w promocyjnej cenie

Endermologia jest rodzajem masażu mechanicznego i uważana jest za jedną ze skuteczniejszych metod zwalczania cellulitu. Oprócz tego, że zabieg pozwala rozprawić się z tkanką tłuszczową, dodatkowo relaksuje i rozluźnia mięśnie. Nasz hotel SPA (Małopolska) Radocza Park dla naszych gości przygotował pakiet zabiegów na strefę ud oraz pośladków. Decydując się na pobyt w naszym kompleksie, można się zdecydować na jedną z trzech ofert cenowych:

  • 100 zł za zabieg wykupując pakiet od 1 do 3 zabiegów
  • 70 zł za zabieg wykupując pakiet od 4 do 6 zabiegów
  • 50 zł za zabieg wykupując pakiet od 7 zabiegów w wzwyż

Dotyk luksusu

Pakiet „Dotyk luksusu” to propozycja dla pań, które podczas pobytu w naszym hotelu chcą się poczuć jak księżniczki. W ramach jednodniowego pakietu przygotowaliśmy kilka luksusowych zabiegów, które pozwolą poczuć się jeszcze piękniej i młodziej. W skład pakietu wchodzi zabieg Primaluce, który pozwoli dokładnie oczyścić, ale i rozświetlić twarz. Kolejną propozycją jest Hydra Infusion, czyli zabieg, którego efektem jest dogłębnie nawilżone ciało. Pakiet zakłada również skorzystanie z jednego seansu w Jaskini Solnej oraz nieograniczony dostęp do basenu, jacuzzi i sauny parowej.

Kropla świeżości

„Kropla świeżości” to zabieg, który wyjątkowo skutecznie odżywia ciało. W ramach pakietu dostępny jest zabieg CS III. Jest to zabieg na twarz, który polega na stymulacji skóry kolagenem. Po zabiegu skóra na twarzy staje się wyraźnie bardziej napięta, świeższa, przez co cera prezentuje się znacznie młodziej. W tej ofercie przygotowaliśmy też coś dla ciała, a mianowicie zabieg odżywczymi kwiatami. Oczywiście w tym pakiecie także jest dostępny seans w Jaskini Solnej oraz dostęp do strefy SPA.

Zastrzyk energii

Wielu kobietom przed gorącym okresem przedświątecznym przyda się zastrzyk energii, by podołać przygotowaniom do świąt i przetrwać świąteczne szaleństwo w sklepach. Właśnie z myślą o tych kobietach przygotowaliśmy nasz pakiet „Zastrzyk energii”. W ramach pakietu oferujemy peeling kawitacyjny na twarz i szyję oraz bardzo relaksujący masaż stemplami. Po profesjonalnych zabiegach można skorzystać z prozdrowotnych właściwości groty solnej oraz rozkoszować się udogodnieniami w strefie SPA.

Druga młodość

Czy będąc w naszym hotelu, można przeżyć drugą młodość? Może niedosłownie, jednak nasz pakiet pozwoli odmłodzić się o kilka lat. Poza seansem w jaskini i dostępem do strefy SPA przygotowaliśmy Skin Push Up, czyli zabieg ujędrniający na twarz, kąpiel z peelingiem oraz aromaterapeutyczny masaż na całe ciało. Po całym dniu tak rewelacyjnych zabiegów będzie można znów się poczuć jak nastolatka!

W Mikołajki warto zrobić coś dla siebie. Mimo że dla osób dorosłych nie jest to istotny dzień w kalendarzu, jest to przecież doskonała okazja i pretekst do tego, by zadbać o w

logo_bottom.svg

Odpoczywaj w hotelu z widokiem.

Odwiedź nas