Konferencje i szkolenia

Idealne miejsce na konferencje w Małopolsce.

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Małopolsce

Sale konferencyjne i szkoleniowe w Małopolsce

Do Państwa dyspozycji oddajemy sześć klimatyzowanych sal konferencyjnych wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt multimedialny wraz z dostępem do szybkiego, szerokopasmowego internetu. Dysponujemy pełną ofertą dla firm, którym zależy na profesjonalnie przygotowanych konferencjach, spotkaniach biznesowych i szkoleniowych oraz eventach firmowych.

Miejsce na konferencje w Małopolsce

Nasz kompleks hotelowy to miejsce stworzone z myślą o wypoczynku, ale nie tylko. Oferujemy przestronne i komfortowo urządzone pokoje oraz wyśmienitą polską kuchnię. Posiadamy ogrodzony i monitorowany parking z 90 miejscami postojowymi oraz stanowiskami dla autokarów. Ze względu na dogodną lokalizację stanowi świetną propozycję dla firm ze Śląska, Krakowa i okolic. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą konferencyjną Hotelu Radocza Park.

Image

Dodatkowych informacji udziela dział sprzedaży i marketingu.

Zadzwoń lub napisz

Standardowe wyposażenie sal

Ekran

Internet wi-fi

Flipchart

Klimatyzacja

Mikrofon

Projektor

Image

Menu konferencyjne

Regionalnie czy światowo? Nasi kucharze gotowi są dostosować menu biznesowe z uwzględnieniem różnych preferencji i wymagań. Oferta obejmuje kilka wariantów przerw kawowych, bufetów konferencyjnych oraz dań serwowanych a w sezonie letnim potrawy z grilla.

Atrakcje dla firm

Niedaleko hotelu, na obszarze dawnego poligonu wojskowego, zlokalizowany jest Active Park, gdzie organizowane są gry i zabawy teambuildingowe uczące współzawodnictwa i współdziałania. W centralnej części parku znajduje się drewniana wiata grillowa na wieczorne spotkania integracyjne do 180 osób.

Image
Image

Strefa Wellness & SPA

Nowoczesny i przestronny basen hotelowy stanowi prawdziwą ozdobę obiektu. To doskonałe miejsce dla wypoczynku i dobrej zabawy. Przeszklona ściana z widokiem na okolicę i malownicze pasma górskie dostarczy niezapomnianych wrażeń. Nasi Goście spragnieni wytchnienia po wyczerpującym dniu mogą zrelaksować się w saunie parowej oraz jacuzzi.

Dodatkowych informacji udziela dział sprzedaży i marketingu.

Zadzwoń lub napisz
logo_bottom.svg

Odpoczywaj w hotelu z widokiem.

Odwiedź nas