Wrzesień i październik – ostatni moment na zabawę w Energylandii!

Wrzesień i październik – ostatni moment na zabawę w Energylandii!

Koniec sezonu urlopowego nie oznacza, że musimy się zaszyć w domu na długie miesiące. W końcu jesień jest też idealną porą na pełne atrakcji wycieczki, czemu wyjątkowo sprzyja jesienna aura i niższe temperatury w porównaniu do lata. Jeśli więc chcemy dobrze wykorzystać ten czas, warto wybrać się na wycieczkę do Małopolski. Tutaj zachwycają nie tylko malownicze tereny, ale też możliwość rozrywki na wiele sposobów. Doskonałą zabawę można sobie bowiem zapewnić m.in. w Energylandii. Dlaczego warto odwiedzić to miejsce?

Pobyt w Radocza Park, czyli moc atrakcji

Decydując się na wycieczkę do Energylandii, warto zaplanować pobyt w naszym hotelu. Zator znajduje się zaledwie 10 minut jazdy samochodem od Radoczy. Dlaczego warto się zatrzymać właśnie u nas? Zaletą jest nie tylko nasza dogodna lokalizacja, ale też atrakcje, które czekają na naszych gości na miejscu. Możliwość skorzystania z naszej strefy SPA&Wellness to jedna z nich. Nasi goście mogą więc aktywnie spędzać czas w basenie, ale też relaksować się w saunie, grocie solnej czy jacuzzi.

W naszym kompleksie znajduje się również restauracja Czeremcha, w której serwujemy dania ze świeżych, lokalnych składników. Poza wprowadzeniem nowego menu oferujemy również menu regionalne Doliny Karpia. Zapraszamy więc gości, którzy chcą zakosztować karpia i nie tylko w nowych odsłonach.

Na naszym terenie znajduje się również Active Park, czyli atrakcja dla całej rodziny. Można spróbować swoich sił w parku linowym, skorzystać ze zjazdu na tyrolce, zmierzyć się z bliskimi w paint ball lub zwiedzać leśne tereny na quadach.

Wszystkie te atrakcje sprawiają, że wycieczka do Energylandii może obfitować także w inne rozrywki, a pobyt w naszym hotelu Radocza Park może stać się miłym wspomnieniem na całe życie.

Energylandia – dlaczego warto przyjechać?

Już sam fakt, że Energylandia jest największym parkiem rozrywki w Polsce, sprawia, że jest to obowiązkowy punkt wycieczki po Małopolsce. Park obejmuje obszar 43 hektarów, więc jest co zobaczyć. Kilkadziesiąt atrakcji zostało przygotowanych w taki sposób, by każdy znalazł coś dla siebie, niezależnie od wieku. Otwarcie można stwierdzić, że jeden dzień to za mało, by móc wypróbować każdą z nich, dlatego warto zarezerwować dłuższy pobyt w naszym hotelu.

Cena biletów

Biorąc pod uwagę liczbę atrakcji w Energylandii, ceny biletów są naprawdę atrakcyjne. Dzieci do 140 cm wzrostu oraz seniorzy po 65 roku życia płacą jedynie 99 zł, natomiast bilety normalne oraz prezentowe to koszt 149 zł.

Najważniejsze atrakcje Energylandii

Zacznijmy od atrakcji dla najmłodszych. Na dzieci w wieku od 2 do 6 lat czeka Bajkolandia, gdzie znaleźć można mnóstwo karuzel i zjeżdżalni, które dostarczą maluchom wiele radości. Dzieciaki mogą też pojeździć autkami, ale też skorzystać z kolejek czy latających huśtawek.

Strefa, która cieszy się największym zainteresowaniem wśród dorosłych to oczywiście ta ekstremalna, która dostarcza największych wrażeń. Hyperion, Space Booster czy Aztec Swing to tylko kilka z wielu atrakcji, na które można się zdecydować. Ogromne kolejki na pewno na każdym dorosłym zrobią piorunujące wrażenie, a skorzystanie z każdej atrakcji stanie się wspomnieniem, o którym trudno będzie można zapomnieć.

Water Park to propozycja dla osób, które nie boją się trochę zamoczyć. Ogromnych rozmiarów ślizgawki dostarczą nie tylko dzieciom, ale też dorosłym sporo wrażeń. To idealna atrakcja na cieplejsze dni.

Na terenie parku rozrywki znajduje się również Smoczy Gród, w którym w tym roku znalazło się wiele nowości, takich jak kolejki Zadra, Draken czy Frida. Oczywiście nie zabrakło również atrakcji dla dzieci w wieku 2-6 lat, więc gwarantowana jest zabawa dla całej rodziny.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji odwiedzić Energylandii, gorąco do tego zachęcamy. Park rozrywki z pewnością dostarczy całej rodzinie mnóstwo radości, natomiast my zadbamy o to, by pobyt w naszym hotelu także obfitował w wiele atrakcji, a w przyszłości stał się miłym wspomnieniem.

logo_bottom.svg

Odpoczywaj w hotelu z widokiem.

Odwiedź nas