Samotny wyjazd – dlaczego ma więcej zalet niż wad

Samotny wyjazd – dlaczego ma więcej zalet niż wad

Czasy, w których obecnie żyjemy, zmuszają nas do nieustannego biegu, do ponadprzeciętnej aktywności, która dotyczy zarówno życia zawodowego, jak i prywatnego. W pracy chcemy osiągać same sukcesy, staramy się być rodzicami na medal, a w wolnych chwilach, których przecież mamy tak mało, pracujemy nad wysportowaną sylwetką. Warto czasem powiedzieć sobie STOP – spakować walizkę, włożyć wygodne buty i wyjechać na kilka dni, tak po prostu, by pobyć sam na sam ze sobą. Jakie są zalety samotnego wyjazdu?

Kiedy warto wziąć pod uwagę wyjazd w pojedynkę?

Nieustanna gonitwa za pieniądzem, efektami, marzeniami, na dłuższą metę jest bardzo męcząca, nie tylko dla zdrowia fizycznego, ale też psychicznego. Kiedy czujesz, że praca stała się dla Ciebie przykrym obowiązkiem, a od jakiegoś czasu „dusisz” się we własnym domu, czas zmienić otoczenie. Nie namawiamy do tego, by zmieniać swoje życie o 180 stopni i składać wypowiedzenie na biurku szefa, w końcu kiedyś Twoja praca była Twoją pasją. Te czasy mogą wrócić. Wystarczy, że weźmiesz kilka dni wolnego, spakujesz walizkę lub plecak i wyruszysz w małą podróż, tę dosłowną, ale też w głąb siebie.

Jaki kierunek obrać? Zastanów się, czego dokładnie potrzebujesz

Każdy z nas jest inny, inaczej lubimy spędzać czas i odpoczywać. Dla jednych idealną formą wypoczynku jest spacer po lesie, dla innych zwariowany dzień w wesołym miasteczku. Zastanów się, jak chcesz spędzić tych kilka dni dla siebie. Czy wolisz samotne wędrówki po parkach i lasach, czy liczysz na emocjonujące doznania? Nie możesz się zdecydować? W takim razie za cel obierz sobie Radocza Park hotel. Zator i okolice Radoczy sprzyjają nie tylko pieszym wędrówkom, ale też gwarantują liczne atrakcje.

Radocza Park – dlaczego warto się u nas zatrzymać?

Hotel Radocza Park położony jest w malowniczej okolicy, w której dominują niewielkie wzniesienia, łąki i lasy, które możesz podziwiać zza okien pokojowego hotelu. Bliskość natury sprawia, że człowiek ma poczucie spokoju i bezpieczeństwa, a wtedy znacznie łatwiej o pozytywne myślenie. Korzystnie na naszych gości wpływają też piesze i rowerowe wycieczki, które pozwalają poznać naturalne uroki krajobrazu Małopolski.

W naszym hotelu możesz też zadbać o swoje zdrowie fizyczne i nie mamy tu na myśli wyczerpujących treningów. Zachęcamy do skorzystania ze strefy Wellness&SPA, w której możesz skorzystać z basenu. Taka forma aktywności jest zdrowa dla ducha i ciała. Pływanie w wodzie o przyjemnej temperaturze uspokaja i pozwala się zrelaksować. Kiedy już wyjdziesz z basenu, możesz zaznać relaksu w jacuzzi lub saunie parowej – dostęp do tych miejsc jest wliczony w koszt pobytu w naszym hotelu.

Pewnie nie raz po ciężkim dniu pracy marzył Ci się relaksujący masaż. W hotelu Radocza Park możemy spełnić Twoje marzenia! Przygotowaliśmy specjalistyczne gabinety masażu, w których nasi masażyści są w stanie usunąć całe napięcie z mięśni. Już po pierwszej wizycie zauważysz różnice – zniknie dokuczliwy ból mięśni, a Ty poczujesz się lekko i młodo.

Podobne efekty przynoszą zabiegi hydroterapii, które za pomocą wody usuwają napięcie mięśni i wpływają pozytywnie na ogólną kondycję organizmu.

Gdy już odzyskasz swój dawny humor i pozytywne nastawienie do życia, możesz się pokusić na wizytę w parku rozrywki. Zaledwie kilkanaście kilometrów od naszego hotelu znajduje się miejscowość Zator, a w niej Energylandia. Jest to doskonała propozycja dla gości, którzy chcą przetestować swoją odwagę i mocne nerwy, choć na terenie parku znajdują się także atrakcje dla osób preferujących mniej intensywne doznania.

Czas na powrót do rzeczywistości

Kilkudniowy pobyt w hotelu Radocza Park sprawi, że znów będziesz sobą, czyli osobą zrelaksowaną, uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do życia mimo gorszych chwil. Po tych kilku dniach, gdy już wrócisz do własnego domu i pracy, z sytuacji, które kiedyś Cię irytowały, teraz będziesz się śmiać. Jeśli czujesz, że tęsknisz za takim stanem umysłu, spakuj walizkę i przyjeżdżaj do Radocza Park. Zapraszamy!

logo_bottom.svg

Odpoczywaj w hotelu z widokiem.

Odwiedź nas