Jak spędzić długi weekend czerwcowy?

Jak spędzić długi weekend czerwcowy?

Boże Ciało w tym roku wypada 3 czerwca i jak co roku jest okazją do zrobienia sobie długiego weekendu. Warto ten czas dobrze wykorzystać i zamiast pobytu w domu spożytkować go na wyjazd za miasto, który pozwoli się zrelaksować i odpocząć od codziennych problemów. Zachęcamy do tego, by za kierunek obrać malownicze rejony małopolski, a konkretniej: hotel Radocza Park. Dla naszych gości przygotowaliśmy atrakcyjny pakiet atrakcji, który z pewnością zadowoli miłośników odpoczynku w SPA.

Pobyt 3- czy 4-dniowy?

Przygotowaliśmy pakiet zarówno dla osób, których interesuje krótki wypoczynek, jak i dla tych, którzy wolną maksymalnie wykorzystać długi weekend. Czas obowiązywania naszych specjalnych pakietów trwa od 2 do 6 czerwca 2021 roku. Dajemy możliwość rozliczenia się za pobyt za pomocą bonu turystycznego.

Pobyt 3-dniowy – jakie atrakcje czekają na naszych gości?

W ramach tej oferty oferujemy 2 noclegi w bardzo komfortowym pokoju oraz dodatkowo po 2 śniadania i obiadokolacje, ale oczywiście nie tylko smaczne dania są atrakcją pobytu w naszym kompleksie. To, po co każdy tutaj przyjeżdża to oczywiście relaks w SPA. Zaplanowaliśmy zabiegi, które zadowolą kobiety, mężczyzn, ale i dzieci!

Paniom oferujemy profesjonalny zabieg parafinowy na dłonie, który skutecznie wygładzi i skórę i sprawi, że będzie ona miękka i przyjemna w dotyku. W przypadku panów zaplanowaliśmy kąpiel piwną wraz z dodatkowym kuflem tego trunku, natomiast nasi najmłodsi goście mogą skorzystać z kąpieli z niespodzianką.

Pobyt 4-dniowy – co zaplanowaliśmy?

Dla gości, którzy zaplanowali dłuższy wyjazd, oferujemy zabiegi SPA, które ukoją nie tylko ciało, ale i duszę. Paniom proponujemy peeling całego ciała, po którym skóra stanie się jedwabiście gładka i odzyska zdrowy wygląd. Panów zapraszamy na odżywczą kąpiel w solance z Morza Martwego. Jakie atrakcje czekają na dzieci? Owocowy zabieg na dłonie lub bajkowe malowanie twarzy! Możliwość wybrania jednej atrakcji dla dziecka pozwoli mu wybrać, która forma spędzania czasu bardziej je zadowoli.

Dodatkowe atrakcje

Niezależnie od tego, na którą wersję (3- lub 4-dniową) zdecydują się nasi goście, każdej przebywającej u nas osobie gwarantujemy nielimitowany dostęp do Strefy Wellness, gdzie czeka basen, sauna parowa oraz jacuzzi. Goście mogą także w nieograniczonym czasie korzystać z sali fitness oraz zabaw.

Miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu mogą się zdecydować na bezpłatne wypożyczenie rowerów, kijków do Nordic Walking czy rakietek do gry w badmintona, oczywiście po wcześniejszej rezerwacji sprzętu w hotelowej recepcji.

A może zamiast zabiegu atrakcja w Active Park?

Biorąc pod uwagę fakt, że nie wszystkie dzieci mogą być zainteresowane zabiegami SPA, dajemy możliwość rezygnacji z nich na rzecz aktywności w naszym Active Parku. Do wyboru jest jedno przejście trasy w parku linowym lub dwa zjazdy na tyrolce.

Długi weekend majowy to doskonała okazja do spędzenia czasu z bliską osobą lub rodziną w malowniczych okolicach małopolski. Wybierając pobyt w naszym hotelu pod Krakowem, mogą Państwo mieć pewność, że zadbamy o wszelkie aspekty: zapewnimy Państwu relaks, smaczną kuchnię, ale gwarantujemy także możliwość aktywnego spędzania czasu na zewnątrz.

logo_bottom.svg

Odpoczywaj w hotelu z widokiem.

Odwiedź nas