Pomysły na udany weekend w Radocza Park

Pomysły na udany weekend w Radocza Park

Koniec sierpnia to ostatni dzwonek na urlopowy wyjazd i nawet jeśli dłuższy wypad masz już za sobą, warto wybrać się ze swoją drugą połówką choć na krótki weekendowy wypoczynek. Będzie to idealna okazja do złapania ostatnich promieni słońca i korzystania z jeszcze ciepłych, letnich dni. Z myślą o wszystkich osobach, które marzą o weekendzie wśród malowniczych okolic Małopolski, przygotowaliśmy specjalne weekendowe pakiety, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Jakie atrakcje czekają na naszych gości?

Weekendowe odprężenie

„Weekendowe odprężenie” to propozycja dla osób, które szukają chwili wytchnienia od dobrze znanej rzeczywistości. Naszym gościom chcemy zaproponować weekend pełen relaksu i rozluźnienia, czyli coś zarówno dla ciała, jak i dla ducha.

W pakiecie oferujemy naszym gościom smaczne posiłki w postaci śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz obiadokolacji. Po posiłkach zapraszamy do naszej Strefy Wellness, w której można skorzystać z basenu, sauny parowej oraz jacuzzi (dostęp jest nielimitowany). To nie koniec przyjemności. Kluczowym punktem programu są specjalne zabiegi. Dla jednej osoby przewidzieliśmy kąpiel piwną, podczas której dodatkowo można się raczyć smakiem tego trunku z kufla. Druga osoba może skorzystać z relaksującej kąpieli w blasku świec wraz z oliwieniem ciała.

W pakiecie trzydniowym zabiegami, które oferujemy naszym gościom, są częściowy masaż klasyczny dla jednej osoby oraz masaż masłem Shea dla drugiej osoby. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z sauny fińskiej.

Pary, które po dniu pełnym wrażeń będą miały ochotę na odrobinę wyciszenia, zapraszamy na 45-minutowy seans w Jaskini Solnej.

Weekend we dwoje

Ofertę „Weekend we dwoje” kierujemy do par, które chcą spędzić romantyczny weekend wyłącznie we własnym towarzystwie. Po przybyciu do naszego hotelu goście witani są butelką wina, którego smakiem można się rozkoszować we własnym pokoju, podziwiając malownicze okolice Małopolski. Oczywiście w restauracji na naszych gości czeka smaczne śniadanie, które doda energii na cały nadchodzący dzień. W ciągu dnia zapraszamy do Strefy Wellness, z której można korzystać bez ograniczeń (basen, sauna parowa oraz jacuzzi).

Zwieńczeniem dnia pełnego wrażeń jest romantyczna kolacja w blasku świec przy lampce wina. Nasi goście mają szansę poznać posiłki specjalnie przygotowane na tę okazję przez naszego szefa kuchni. Lekka i bardzo smaczna kolacja z pewnością przypadnie do gustu wszystkim naszym gościom.

Romantyczny charakter weekendu podkreśla także możliwość skorzystania z „kąpieli dla dwojga” w naszej strefie SPA. Będzie to idealne zakończenie tego nastrojowego weekendu.

Mimo że hotel Radocza Park gwarantuje mnóstwo atrakcji naszym gościom, warto także poznać okolice naszego obiektu. Malownicze górskie pejzaże oraz obecność lasów zachęcają do pieszych i rowerowych wycieczek. Zaznaczamy również, że na terenie naszego kompleksu znajduje się Active Park, który jest propozycją dla gości uwielbiających spędzać czas aktywnie.

Mamy pewność, że wśród tylu atrakcji każda para znajdzie coś idealnego dla siebie, a weekendowy pobyt w naszym hotelu będzie się wiązał z wyłącznie miłymi wspomnieniami. Po garść dodatkowych inspiracji do zaaranżowania romantycznego weekendu odsyłamy do innego naszego wpisu – zajrzyj na weekend we dwoje – Małopolska.

logo_bottom.svg

Odpoczywaj w hotelu z widokiem.

Odwiedź nas