Romantyczny weekend we dwoje

romantyczny weekend

Chcesz sprawić niespodziankę swojej drugiej połówce? Pomyśl o zabraniu jej na weekend do fajnego hotelu SPA. Każdy szanujący się hotel SPA oferuje pakiety pobytowe dla dwojga, które obejmują nie tylko nocleg i śniadania, ale również relaksacyjne zabiegi czy romantyczną obiadokolację. Zaskocz swoją wybrankę i wyruszcie w Polskę!

Dokąd pojechać?

Jednym z najromantyczniejszych regionów dla zakochanych par jest Małopolska, a zwłaszcza  nastrojowy Kraków i jego niedalekie okolice. Swoją wycieczkę rozpoczniecie od spacerów za rękę urokliwymi uliczkami Starego Miasta. Wspólnie możecie odwiedzić Wawel, a także poszukać słynnego smoka. Gdy już zjecie lunch w jednej z zacisznych knajpek, będziecie mogli ruszyć w dalszą drogę. Dobrze zaplanujcie czas, bowiem okolice Krakowa oferują multum atrakcji. Dookoła znajduje się kilka parków rozrywki, a każdy z nich oferuje niesamowite wrażenia. Najnowszym parkiem, który zadba o wysoki poziom Waszej adrenaliny jest Energyladnia. Tam wyszalejecie się na różnego rodzaju karuzelach, kolejkach i rollercoasterach. Możecie być pewni, że będziecie bawić się jak dzieci nawet, gdy lata młodości macie dawno za sobą.

Przyjazd do hotelu

Wybór hotelu na romantyczny weekend jest niezwykle ważny. Musi to być miejsce schludne, eleganckie, a do tego zapewniające dodatkowe atrakcje swoim gościom. Jeśli pierwszy dzień szaleństw Was zmęczy, drugi poświećcie na totalny relaks i cieszenie się sobą nawzajem. Wybierzcie się na wspólny masaż do hotelowego SPA lub rozkoszujcie się wspólnym posiłkiem w restauracji. Wieczorem możecie wybrać się na basen lub saunę. Przejdźcie się na długi spacer i podziwiajcie górzyste krajobrazy. Jeśli jednak wczorajszych szaleństw nie było Wam dość, wybierzcie się do najbliższego parku linowego. Odkryjecie zupełnie nieznane miejsca w swoim ciele, w których mogą pojawić się solidne zakwasy. Zachęcając się nawzajem do przejścia kolejnych przeszkód i dodając sobie odwagi spędzicie wspaniale czas. Wracając do domu zatrzymajcie się w urokliwych Wadowicach i oczywiście nie zapomnijcie zjeść słynnej papieskiej kremówki!