SPA - Małopolska - okolice Krakowa - Hotel Radocza Park
english
english

Centrum Spa

Centrum Spa

Hotel Radocza Park Active&Spa posiada w ofercie szereg zabiegów i gabinetów pielęgnacyjnych. Nasze Centrum Spa rozmieszczone jest na ponad 500m² powierzchni. Oferujemy szeroką gamę zabiegów upiększających i relaksacyjnych. Korzystamy z najwyższej jakości  kosmetyków renomowanych firm, takich jak Bioline, Selvert Thermal czy Filorga Laboratorium. 

Przygotowujemy oferty świąteczne lub na specjalne okazje, takie jak Walentynki, czy Dzień Kobiet, a także stałe oferty dla par. Pakiet „Weekend we dwoje” z zabiegami spa to znakomity prezent na rocznicę i możliwość spędzenia wspólnych romantycznych chwil. 

Piękne, górskie otoczenie malopolski, w jakim znajduje się nasz hotel, sprawia, że każdy pobyt połączony  z pielęgnacją ciała zyskuje dodatkowego uroku. Serdecznie zapraszamy zatem wszystkich tych, którzy chcieliby zadbać nie tylko o swój wygląd zewnętrzny, ale także wypocząć w ciszy oraz spokoju. Poza zabiegami relaksacyjnymi i pielęgnacyjnymi możecie Państwo także skorzystać w sauny bądź basenu. Strefa Wellness&Spa jest dostępna dla wszystkich gości naszego hotelu, a o szczegóły oferty dopytać możecie w recepcji.

Centrum Spa to również specjalistyczne gabinety masażu, hydroterapii, a także sauny, solarium i Jaskinia Solna.

Centrum SPA jest czynne codziennie w godzinach: 
poniedziałek - czwartek 12.00-20.00, 
piątek 11.00-21.00, 
sobota 9.00-21.00, 
niedziela 9.00-19.00. 

Sauny, fińska (sucha) i infrared, po wcześniejszym zamówieniu, do godziny 21.00.

Ozdobą sąsiadującej z Centrum SPA Strefy Wellness jest nowoczesny basen.


Regulamin Centrum Spa