Hotel z basenem - pod Krakowem, okolice gór - Hotel Radocza Park
english
english

Basen

Basen

Nowoczesny i przestronny basen hotelowy stanowi doskonałe miejsce dla relaksu i wypoczynku. Niecka o powierzchni ponad 100 m² i głębokości do 150 cm, z kaskadą strumieniową, systemem hydromasaży i przeciwprądów (sztucznym nurtem) zadowoli każdego, a szczególnie najmłodszych. Atrakcji dopełniają obszerne jacuzzi i kameralna sauna parowa oraz przeszklona ściana z widokiem na okolicę i pasma górskie.

Korzystanie z basenu jest wliczone w cenę pobytu w hotelu, dlatego każdy z naszych gości może bez ograniczeń korzystać z dodatkowych atrakcji. Natomiast Centrum Spa oferuje szereg specjalistycznych zabiegów służących regeneracji i odnowie biologicznej.

Hotel z basenem w Małopolsce - okolice Krakowa

Hotel pod Krakowem z basenem znajduje się w okolicy miast takich jak: Kraków, Wadowice, Zator, Oświęcim. Dobra lokalizacja sprawia, że stanowi nie tylko bazę wypadową do pobliskich ośrodków turystycznych, ale również parków rozrywki. Obiekty ze Strefą Wellness zawsze są chętnie wybierane przez rodziny z dziećmi. Dlatego po całym dniu pełnym atrakcji, relaks w hotelu z basenem i widokiem na góry będzie dla Państwa najlepszym wyborem. 
SZANOWNI PAŃSTWO.

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE JAKOŚĆ WODY W NASZEJ STREFIE WELLNESS PODLEGA REGULARNEJ KONTROLI I OCENIE PAŃSTWOWEGO POWIATOWEGO INSPEKTORA SANITARNEGO W WADOWICACH – OSTATNIE BADANIE PRZEPROWADZONO W DNIU 8 września 2023 r.

WODA SPEŁNIA WYMAGANIA ROZPORZĄDZENIA MINISTRA ZDROWIA (DZ.U. z 2015r., poz.2016).