Sale weselne - Małopolska - okolice Krakowa i Zatora - Hotel Radocza Park
english
english

Wesela


Wesele z widokiem na góry


Dlaczego Radocza jest idealnym miejscem na wesele? Okolice Krakowa zachwycają pięknymi krajobrazami, które są inspiracją do przepięknych zdjęć ślubnych stających się pamiątką na całe życie. Zapierające dech w piersiach widoki to nie wszystko. Jednym z najważniejszych elementów organizacji przyjęcia weselnego jest wybór sali. Nie tylko jej wnętrze, ale także otoczenie mają znaczenie w tym wyjątkowym dniu. Dlatego do Państwa dyspozycji oddajemy elegancką i gustowną salę bankietową położoną w pięknej, spokojnej okolicy, idealne na wesele pod Krakowem i Wadowicami. 

Sala weselna w okolicach Krakowa


Ciepła i dyskretna atmosfera gwarantowana przez fachową obsługę sprawia, że każde wesele - małopolska - dopracowane jest w najmniejszym szczególe. Dbamy o to, by zarówno para młoda, jak i goście weselni czuli się swobodnie i bawili jak najlepiej. Sale weselne w naszym hotelu pozwalają na zorganizowanie dużego przyjęcia do 150 osób, oraz kameralnych spotkań rodzinnych. Ustawienie stołów zależy od preferencji pary młodej, jednak zawsze staramy się wspólnie znaleźć takie rozwiązanie, aby zapewnić dogodne warunki wszystkim gościom. Nasz hotel znajduje się w najbliższej okolicy Zatora, gdzie mieści się jeden z największych Rodzinnych Parków Rozrywki w Polsce – Energylandia. To idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby przedłużyć pobyt podczas wesela organizowanego w okolicy Krakowa - pozwalając sobie na odrobinę szaleństwa.

Wesele w okolicach Krakowa - sala bankietowa z najlepszym widokiem w Małopolsce!


Ogromnym atutem naszego hotelu, a co za tym idzie również sali bankietowej, jest z pewnością widok na góry rozpościerający się z hotelowych okien. Położenie obiektu w urokliwej okolicy umożliwia wykonanie pięknych zdjęć plenerowych. Sala weselna w Zatorze sprawia, że każde przyjęcie będzie niezapomniane.


ZESTAW I

ZESTAW II

ZESTAW III

OFERTA DODATKOWA

· Wiejski stół – 4000,00 zł / 150 osób
· Pieczone udźce wieprzowe podane z kapustką, musztardą i chrzanem – 4500,00 zł / 150 osób
· Witryna z ciasteczkami bankietowymi – 9,00 zł/ sztukę (min. ilość 100 szt.)
· Bufet słodkości 3500 zł/150 osób
· Open bar – indywidualna wycena


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

USŁUGI DODATKOWE

Florystyka ślubna

Współpracujemy z profesjonalnym i doświadczonym  florystą, który wykonuje aranżacje sal oraz dekoracje kwiatowe  zgodnie z życzeniem klienta. 

Fotografia ślubna i Wideofilmowanie

Polecamy doświadczonych fotografów oraz kamerzystów, którzy w profesjonalny sposób uchwycą najpiękniejsze momenty ślubu. 

Oprawa muzyczna

Współpracujemy z wieloma zespołami muzycznymi, dj-ami oraz wodzirejami, specjalizującymi się w różnorodnych gatunkach muzycznych. 

ZORGANIZUJ SWOJE WYMARZONE WESELE

Jeżeli marzą Państwo o niezapomnianym Przyjęciu Weselnym, które już na zawsze pozostanie niezwykłym wspomnieniem dla Was i Waszych Gości powierzcie jego organizację w ręce profesjonalistów. 

Dodatkowych informacji, w tym na temat rezerwacji, udziela Kierownik Restauracji (tel. 722 010 314, 33 873 43 58, mail: restauracja@radoczapark.pl)