Sale konferencyjne - Małopolska - okolice Krakowa i gór - Hotel Radocza Park
english
english

Sale konferencyjne


Dobre miejsce na konferencje pod Krakowem


Jeśli planujecie Państwo firmowy wyjazd integracyjny, szkolenie lub konferencję pod Krakowem, to nie powinniście przejść obojętnie obok naszej oferty. Dysponujemy czterema dobrze wyposażonymi, przestronnymi salami szkoleniowo-konferencyjnymi. Pozwalają one na organizowanie spotkań w gronie od około 30 do nawet 200 osób w zależności od rodzaju szkolenia oraz optymalnego ustawienia.

Warto wybrać nasz hotel. Konferencje? Okolice Krakowa to idealne miejsce na zorganizowanie tego typu wydarzenia.
W naszym hotelu znajduje się także odpowiednia ilość miejsc noclegowych.

Sala konferencyjna pod Krakowem

Naszym celem jest zagwarantowanie Państwu jak najbardziej komfortowych warunków pracy. Ponadto posiadamy także wysokiej klasy salę VIP przeznaczoną na panele dyskusyjne i telekonferencje. Wszystkie sale szkoleniowe konferencyjne wyposażone zostały w najnowocześniejszy sprzęt oraz niezbędne akcesoria, takie jak projektor multimedialny, nagłośnienie i flipchart. Dostęp do szerokopasmowego internetu jest w naszym hotelu standardem podobnie jak klimatyzacja, która pozwala na utrzymywanie odpowiedniej temperatury, nawet podczas bardzo dużych konferencji, czy imprez odbywających się w sezonie letnim. Możemy także zapewnić dodatkowe elementy wyposażenia, jednak konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie takiej potrzeby. 

Wybierz najlepszą salę konferencyjną w Małopolsce

Dogodne położenie hotelu Radocza Park Active&Spa sprawia, że z oferty sal konferencyjnych korzystają firmy zarówno z Krakowa, Śląska, jak i najbliższej okolicy, w tym mieszkańcy miasta Wadowice. Nasza zlokalizowana w Małopolsce sala szkoleniowa ma  wiele zalet. Z sal konferencyjnych roztacza się widok na góry - to dodatkowy atut, który czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną. Radocza Park to miejsce na konferencje w Małopolsce, gdzie oprócz standardowych usług, znajdą Państwo wiele atrakcji. Dlaczego właśnie nasz hotel? Konferencje, Małopolska - to dobre połączenie! Województwo małopolskie zaprasza do organizowania spotkań biznesowych!

Sale konferencyjne

Sala A+B

pow. 200 m2 / do 210 osób

Sala A

pow. 100 m2 / do 110 osób

Sala B

pow. 100 m2 / do 120 osób

Sala C

pow. 67 m2 / do 80 osób

Sala D

pow. 60 m2 / do 50 osób

VIP

pow. 20 m2 / do 12 osób