Wieczory panieńskie i kawalerskie w Hotelu Radocza Park

Wieczory panieńskie i kawalerskie w Hotelu Radocza Park

Wieczór panieński i kawalerski jest formą pożegnania się z wolnym stanem. To ostatnia okazja do świętowania w gronie najbliższych przyjaciół jako panienka i kawaler, dlatego impreza musi mieć odpowiednią oprawę. Podczas gdy większość osób decyduje się na wyjście do klubu muzycznego, my namawiamy do czegoś więcej – do zorganizowania tego wieczoru w hotelu. Mamy pewność, że taka forma imprezy będzie znacznie milej wspominana niż zabawa w klubie. Dlaczego? Już wyjaśniamy!

Wieczór panieński w strefie Wellness&SPA

Pewnie większość kobiet zna scenariusz typowego wieczoru panieńskiego: wyjście do klubu, alkohol i w międzyczasie zadania dla przyszłej panny młodej, mniej lub bardziej krępujące. Efektem takiego wieczoru jest ból głowy i zmęczenie, a przecież to chyba ostatnie, co chciałabyś zafundować przyjaciółce, która za kilka dni stanie na ślubnym kobiercu.

Zastanawiając się nad organizacją wieczoru panieńskiego, warto postawić się na miejscu panny młodej, która przecież pewnie od co najmniej roku zajmuje się przygotowaniami do własnego ślubu i wesela. Szukanie odpowiedniej sali, sukni ślubnej, wybranie najlepszego menu weselnego, wysyłanie zaproszeń do gości – to tylko ułamek tego, czego musi dopilnować panna młoda. Zaplanowanie tych wszystkich spraw może przyprawić o ból głowy i na pewno wiąże się z chronicznym zmęczeniem. Czy wobec tego Twoja przyjaciółka nie wolałaby wypocząć przed ślubem, zamiast męczyć się w klubie na wieczorze panieńskim?

W tym miejscu z pomocą przychodzi nasz hotel pod Krakowem Radocza Park! Za organizacją wieczoru panieńskiego w naszym hotelu przemawia przede wszystkim nasza strefa Wellness&SPA, w której każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Po trudnych przygotowaniach do ślubu przyszła panna młoda z pewnością ucieszy się wizją relaksu w jacuzzi czy saunie parowej, jednak to nie wszystko, co możemy zaoferować.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy też basen, z którego korzystanie wliczone jest w cenie pobytu. Dzięki temu przyszła panna młoda będzie mogła nie tylko wypocząć, ale też ostatecznie popracować nad sylwetką, by w tym najważniejszym dla niej dniu wyglądać w sukni ślubnej rewelacyjnie.

Skoro już o urodzie mowa, nie możemy nie wspomnieć o oferowanych przez nas zabiegach pielęgnacyjnych. Zabiegi pielęgnacyjne na twarz, ciało oraz masaże – to właśnie tego potrzebuje przyszła panna młoda!

Nie pozostaje więc nic innego, jak skrzyknąć grono najbliższych przyjaciółek panny młodej, zarezerwować pobyt w naszym hotelu i przyjechać po dużą dawkę relaksu i pozytywnej energii!

Wieczór kawalerski dla osób szukających wrażeń

Organizacja wieczoru kawalerskiego, innego niż te, które już dobrze znamy (impreza w klubie) to duże wyzwanie, które mimo wszystko daje dużo satysfakcji. Jeśli przyszły pan młody to tzw. niespokojna dusza, osoba, której trudno wysiedzieć w jednym miejscu, na pewno ucieszy go możliwość aktywnego spędzania wieczoru kawalerskiego. Taką możliwość daje Hotel Radocza Park!

W naszym kompleksie hotelowym znajduje się 4-hektarowy były obiekt wojskowy, na którym zbudowaliśmy park linowy, pole do paintballu, tor dla quadów oraz boisko do piłki plażowej. Mnogość atrakcji sprawia, że każdy mężczyzna znajdzie u nas rozrywkę zgodną ze swoimi zainteresowaniami.

W naszej ofercie znalazło się też coś dla fanów ekstremalnych doznań: przeloty balonem! Przyszły pan młody będzie mógł podziwiać malownicze okolice naszego hotelu „z lotu ptaka”, co na pewno podniesie jego poziom adrenaliny i sprawi, że swoją imprezę kawalerską będzie miło wspominał przez wiele lat.

Po dniu pełnym wrażeń z pewnością będziecie marzyć o chwili odpoczynku, dlatego przygotowaliśmy też możliwość biesiadowania w męskim stylu. W naszym kompleksie wydzieliliśmy miejsce na rozpalenie ogniska. Noc, ciepło ogniska, pieczone kiełbaski i męskie rozmowy – któremu mężczyźnie nie marzy się właśnie taki wieczór kawalerski?

logo_bottom.svg

Odpoczywaj w hotelu z widokiem.

Odwiedź nas