SYLWESTROWA PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA w Hotelu Radocza Park

SYLWESTROWA PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA w Hotelu Radocza Park

Noc Sylwestrowa zbliża się wielkimi krokami, dlatego już czas zaplanować ten wyjątkowy w roku wieczór! Tradycyjnie zapraszamy do hotelu Radocza Park, w którym planujemy zabawę do białego rana pośród rytmów, ale i smaków z całego świata. Co przygotowaliśmy dla naszych gości w tym roku?

Co przygotowała Restauracja Czeremcha?

Mamy świadomość tego, że Sylwester kojarzy się z szampanem i tańcami, jednak, by mieć siły na całonocną zabawę, trzeba się do tego odpowiednio przygotować, m.in. dobrze zjeść. O dobre, energetyczne i sycące posiłki zadba nasza Restauracja Czeremcha. Każdego ranka podczas pobytu na naszych gości będzie czekał szwedzki stół, na którym każdy znajdzie coś smacznego dla siebie. W ramach wykupionego pakietu gwarantujemy również obiadokolacje, podczas których nasi goście będą mogli zasmakować najlepszych propozycji z naszej karty dań. W dniu Sylwestra zaplanowaliśmy również lunch, który pozwoli nabrać energii przed wieczorem.

Czego można się spodziewać na zabawie sylwestrowej 2021?

Tematem tegorocznej imprezy jest „Sylwestrowa Podróż Dookoła Świata”, więc podczas tej wyjątkowej nocy nasi goście przynajmniej myślami będą mogli przenieść się do innych zakątków globu. O nastrój zadba DJ, dzięki któremu będziemy mogli poczuć się jak w gorącej Kolumbii, Brazylii czy Hiszpanii.

Naszym gościom gwarantujemy również gastronomiczną podróż dookoła świata – na stołach znajdą się przystawki, dania główne i przekąski z różnych rejonów globu, co będzie doskonałą okazją do poznania nowych smaków.

Przygotowaliśmy również bufet słodkości dla wszystkich osób, które małym smakołykiem będą chciały „podładować baterie” na sylwestrowej imprezie.

Tej nocy wyznajemy zasadę „no limits”, dlatego gwarantujemy nieograniczony dostęp zarówno do baru soft, w którym można znaleźć napoje bezalkoholowe, jak i do baru alkoholowego, w którym raczyć się można wódką, winem oraz piwem.

Oczywiście o północy przywitamy Nowy Rok lampką szampana oraz pokazem sztucznych ogni.

Czas na relaks

Impreza sylwestrowa to przede wszystkim głośna muzyka, całonocne tańce i odrobina alkoholu. Po nocnych szaleństwach powinien więc przyjść czas na relaks i zregenerowanie sił, do czego z pewnością posłuży nasze Centrum SPA. W cenie pakietu dwu-, trzy- i czterodniowego zapewniamy nielimitowany dostęp do Strefy SPA&Wellness, w której można korzystać z basenu, jacuzzi i trzech rodzajów sauny: parowej, fińskiej i infrared. Nasi goście mają również zagwarantowany darmowy seans w Jaskini Solnej oraz otrzymają voucher o wartości 30 zł do wykorzystania w Centrum SPA (minimalna wartość zabiegu to 150 zł).

Atrakcje dla dzieci

Mamy świadomość tego, że wiele rodzin z dziećmi rezygnuje z hucznego obchodzenia Sylwestra z uwagi na fakt, że nie mają z kim zostawić pociechy. Pomyśleliśmy także i o tym! Zapraszamy rodziców ze swoimi dziećmi, ponieważ równolegle do imprezy dla osób dorosłych będzie zorganizowana zabawa dla najmłodszych. Zabawa sylwestrowa dla dzieci będzie prowadzona przez profesjonalnych animatorów i będzie trwać między godziną 20:00 a 01:00 (warunkiem zorganizowania zabawy jest minimum 10 uczestników).

Kolejną atrakcją dla najmłodszych jest nielimitowany dostęp do sali zabaw, w której dzieci będą mogły bezpiecznie spędzać czas z innymi rówieśnikami.

Radocza Park, hotel pod Krakowem, to doskonałe miejsce na przywitanie Nowego Roku. Zapewniamy zabawę pełną wrażeń nie tylko muzycznych, ale i kulinarnych z całego świata. Bądźcie tego dnia z nami, sprawmy, by ten wieczór był niezapomniany!

logo_bottom.svg

Odpoczywaj w hotelu z widokiem.

Odwiedź nas