Święta poza domem. Wielkanoc w Radocza Park Active&Spa

Święta poza domem. Wielkanoc w Radocza Park Active&Spa

Jeszcze kilkanaście lat temu nikt nie wyobrażał sobie, by Święta Wielkanocne spędzać z dala od domu. Dziś jest to coraz częściej stosowana praktyka, która z roku na rok zdobywa większe grono zwolenników. W końcu wizja weekendowego odpoczynku nad basenem jest znacznie przyjemniejsza niż gorączkowe przygotowywanie świątecznych posiłków. Z myślą o wszystkich osobach, które w czasie Świąt chcą się zrelaksować i miło spędzić czas z rodziną, przygotowaliśmy specjalną ofertę Wielkanocy w Radocza Park Active&Spa. Sprawdźcie, jakie atrakcje dla Was zaplanowaliśmy!

Wielkanoc poza domem – dlaczego warto zdecydować się na wyjazd?

W przygotowania do Świąt Wielkanocnych zazwyczaj zaangażowana jest cała rodzina. Gospodyni dba o zaplecze kulinarne, pan domu na bieżąco dostarcza produkty potrzebne do przygotowywania posiłków, a pociechy zajmują się dekorowaniem pisanek. O ile każda z tych czynności może dostarczać wielu wrażeń i przyjemności, tak przyznać trzeba, że po kilku dniach takich przygotowań, każdy czuje jedynie zmęczenie.

Na szczęście dziś odchodzi się od tradycji organizowania świąt w domu na rzecz wyjazdów do popularnych SPA, dzięki czemu Wielkanoc przestaje się kojarzyć z gorączkowymi przygotowaniami, lecz z przyjemnością i miło spędzonym czasem. Radocza Park – hotel pod Krakowem z basenem przygotował dla naszych gości ciekawą ofertę, która zadowoli nie tylko miłośników błogiego lenistwa, ale też aktywnego wypoczynku.

Dwa pakiety do wyboru

Dla naszych gości przygotowaliśmy ofertę pobytu trzy- i czterodniowego, w których skład wchodzą kolejno dwa i trzy noclegi. W każdym pakiecie znajduje się oferta śniadań oraz obiadokolacji dostosowana do liczby noclegów. Oczywiście serwowane posiłki będą nawiązywać do tradycyjnych dań pojawiających się na wielkanocnych stołach, nie zabraknie więc potraw z jajek i świątecznych słodkości.

Relaks dla całej rodziny – zapraszamy do Centrum SPA

Po smacznym posiłku zachęcamy do skorzystania ze Strefy SPA, gdzie na naszych gości czeka nowoczesny basen, sauna parowa oraz jacuzzi. W trosce o jakość odpoczynku osób nas odwiedzających nie wprowadzamy żadnego limitu i gwarantujemy nieograniczony dostęp do Strefy SPA, w tym do sauny fińskiej oraz kabiny infrared, czyli sauny działającej na zasadzie podczerwieni. W cenie pakietu wielkanocnego znajduje się także możliwość skorzystania z jaskini solnej, do której zapraszamy na rodzinny, 45-minutowy seans.

Ciekawy program rozrywkowy dla najmłodszych

Wśród atrakcji przygotowanych dla gości naszego hotelu nie mogło zabraknąć specjalnie przygotowanego programu dla najmłodszych. Atrakcje oferowane są dla dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Oferujemy nielimitowany dostęp do sali zabaw i zaplanowaliśmy animacje plastyczne i ruchowe, podczas których dzieci będą mogły spożytkować swoją energię.

Wiemy, jak wiele frajdy dzieci czerpią z lanego poniedziałku, dlatego przygotowaliśmy zabawę śmigus-dyngus, ale w… basenie! Rodzice nie będą musieli się już martwić mokrymi ubraniami i zachlapaną podłogą – tym razem zabawa z wodą odbędzie się w pełni pod kontrolą, ale w żaden sposób nie wpłynie to na odczucia dzieci. Gwarantujemy znakomitą zabawę!

Dodatkowe atrakcje, czyli gdzie warto się udać

Miłośnikom wrażeń i niecodziennej rozrywki polecamy Park Rozrywki Energylandia, który jest największym tego typu miejscem w Polsce i znajduje się od naszego hotelu w odległości zaledwie kilkunastu kilometrów. Na terenie parku znajduje się strefa familijna dla rodzin z dziećmi, ale też sekcja ekstremalna, w której można przetestować swoją odwagę. Wśród licznych atrakcji parku znajduje się też tzw. Smoczy Gród, czyli miasteczko wystylizowane na epokę średniowiecznego gotyku – coś dla fanów „Wiedźmina” i „Władcy pierścieni”.

W ramach wielkanocnej oferty wraz z Parkiem Rozrywki Energylandia przygotowaliśmy dla naszych gości specjalną ofertę: 5% rabatu za wstęp do parku.

logo_bottom.svg

Odpoczywaj w hotelu z widokiem.

Odwiedź nas