Święta Bożego Narodzenia? Przyjedź na weekend do Radocza Park!

Święta Bożego Narodzenia? Przyjedź na weekend do Radocza Park!

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, dlatego warto już teraz zaplanować ten wyjątkowy czas. Jak najlepiej spędzić święta, by móc się cieszyć spędzaniem czasu z rodziną, ale jednocześnie nie martwić się o przygotowania? Oczywiście w hotelu Radocza Park! Przygotowaliśmy specjalny świąteczny pakiet, w którym znalazły się atrakcje nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Zachęcamy zatem do rezerwowania pobytu na święta przez całe rodziny! Co przygotowaliśmy dla naszych gości?

Gorące powitanie

Wiemy, jak ważne jest wywarcie dobrego pierwszego wrażenia, dlatego zawsze dbamy o to, by nasi goście byli odpowiednio przyjęci w hotelu. Każda osoba, która przekroczy próg naszego kompleksu, zostanie przywitana w należyty sposób, czyli smacznym trunkiem: dorośli zostaną poczęstowani domowej roboty cytrynówką, natomiast dla dzieci przygotowaliśmy gorącą czekoladę.

Jednak na tym nie koniec niespodzianek. Poza cytrynówką i słodką czekoladą nasi goście będą obdarowani świątecznym upominkiem powitalnym. Co to będzie? Trzeba przekonać się na miejscu!

Jakie atrakcje świąteczne czekają na gości w restauracji Czeremcha?

Świąteczna atmosfera polega nie tylko na możliwości spędzania czasu z rodziną i bliskimi, ale również na przepysznym jedzeniu, a o to zadba szef kuchni restauracji Czeremcha. W trakcie całego pobytu na naszych gości każdego ranka będzie czekało śniadanie w formie bufetu szwedzkiego. Na stołach goście będą mogli znaleźć potrawy z jaj, przepyszne przetwory, wędliny i wiele więcej.

Punktem kulminacyjnym pobytu w okresie Świąt Bożego Narodzenia jest oczywiście Wieczerza Wigilijna, która będzie się składać z tradycyjnych świątecznych dań oraz potraw w nieco nowszym wydaniu. Spożywanie wieczerzy będzie urozmaicone dźwiękami polskich kolęd.

Pierwszego i drugiego dnia Świąt oferujemy naszym gościom zupę w porze lunchu oraz obiadokolacje świąteczne.

Atrakcje dla dzieci

Z pewnością ogromną frajdą dla dzieci będzie wspólne dekorowanie świątecznej choinki, jednak większym zaskoczeniem będzie spotkanie ze Św. Mikołajem przed kolacją wigilijną. Podczas spotkania będzie można wyjawić Mikołajowi swoje najskrytsze marzenia oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Wśród atrakcji zaplanowaliśmy również rodzinne sesje zdjęciowe, które zostaną wykonane w Boże Narodzenie przez profesjonalnego fotografa (sesja jest bezpłatna).

Poza atrakcjami związanymi ze Świętami przygotowaliśmy dla dzieci bogaty program animacyjny oraz nielimitowaną możliwość korzystania z sali zabaw.

Atrakcje dla dorosłych

Mimo że Święta są czasem, który zazwyczaj spędzamy na delektowaniu się świątecznymi potrawami, warto też pomyśleć o swojej kondycji, by z wyjazdu nie wrócić z nadprogramowymi kilogramami. Właśnie dlatego naszym gościom udostępniamy nasze centrum SPA, gdzie w sposób nielimitowany można korzystać ze Strefy Wellness, sauny fińskiej i Infrared, sali fitness. Zapraszamy również na rodzinny seans w Jaskini Solnej. Oferujemy również voucher w wysokości 30 zł na zabiegi w naszym centrum SPA.

Nasz hotel koło Wadowic Radocza Park to doskonałe miejsce na spędzenie Świąt Bożego Narodzenia. Gwarantujemy przytulną, rodzinną i świąteczną atmosferę.

logo_bottom.svg

Odpoczywaj w hotelu z widokiem.

Odwiedź nas