Jak spędzić ferie 2024 (Małopolska)?

Jak spędzić ferie 2024 (Małopolska)?

Ferie zimowe 2024 wypadają między 15 stycznia a 25 lutego. To doskonały czas do wypoczynku i zimowej zabawy dla rodzin z dziećmi. Choć aura mroźnej pory roku nie zawsze nam sprzyja, istnieje mnóstwo możliwości spędzenia tego wolnego czasu. Jeżeli właśnie planujesz ferie 2024, sprawdź naszą propozycję!

Ferie w województwie małopolskim

W Małopolsce termin ferii przypada na okres między 12 a 25 lutego. Jednak niezależnie od tego, czy jesteś z województwa małopolskiego, czy też innego, spędzenie ferii zimowych w tej okolicy to zawsze dobry pomysł. Przepiękne widoki, górskie szlaki i wiele wyjątkowych miejsc do zwiedzania sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Najwięcej turystów przyciąga stolica Małopolski, czyli bajeczny Kraków, w którym możliwości spędzania wolnego czasu są nieograniczone. Mnóstwo atrakcji, zabytków i miejsc do spacerowania to gwarancja zadowolenia zarówno dzieci, jak i rodziców. Jeżeli planujesz zwiedzanie Krakowa lub wycieczkę górską, lecz chcesz jednocześnie wypocząć i zrelaksować się, zapraszamy do Radocza Park – hotelu pod Krakowem z widokiem na góry!

Ferie 2024 w Radocza Park – pakiet

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowy pakiet na ferie 2024, który pozwoli Wam wypocząć i jednocześnie aktywnie spędzić czas. Proponujemy pobyt w naszym hotelu od 3 do 7 dni, przy czym pakiet 7-dniowy jest w cenie 6-dniowego! Na początku gwarantujemy noclegi w komfortowych pokojach, śniadania w formie bufetu i obiadokolacje. W ramach atrakcji w cenie pakietu otrzymacie nielimitowany dostęp do Strefy Wellnes, która obejmuje basen, saunę parową, saunę fińską i infrared, a także jacuzzi – wszystko to pomoże Wam się zrelaksować i wypocząć. Otrzymacie również seans dla całej rodziny w jaskini solnej, która ma właściwości prozdrowotne i pozytywnie wpływa na samopoczucie. Dla aktywnych polecamy też dostępną w pakiecie salkę fitness.

Pakiet obejmuje również jeden zabieg spa dla osoby dorosłej po wcześniejszej rezerwacji; do wyboru są następujące zabiegi:
• Peeling całego ciała
• Masaż relaksacyjny/klasyczny częściowy
• Masaż twarzy
• Kąpiel w mleku
• Kąpiel piwna (i z kuflem piwa!)
• Kąpiel w solance z Morza Martwego
• Manicure hybrydowy
• Pedicure hybrydowy

Strefa rozrywki w pakiecie ferii 2024

Prócz wyżej wymienionych atrakcji w ramach pakietu otrzymacie również godzinę gry w darta, co może okazać się świetną zabawą dla dorosłych, ale też i starszych dzieci, które mogą wypróbować swoje umiejętności w grze rzutkami. Będziecie też mogli korzystać ze stołu bilardowego, ponadto zyskacie godzinę gry w hotelowym bowlingu. Dodatkowo zapewniamy bilet wstępu na lodowisko w Wadowicach dla każdej osoby. Wszystko to pozwoli Wam spędzić rodzinnie czas przy jednoczesnym wypoczynku i dobrej zabawie.

Sprawdź nasze pakiety i zarezerwuj termin w hotelu Radocza Park już dziś!

logo_bottom.svg

Odpoczywaj w hotelu z widokiem.

Odwiedź nas