Gdzie pojechać na Wielkanoc 2024?

Gdzie pojechać na Wielkanoc 2024?

Święta Wielkanocne w 2024 roku wypadają 31 marca (niedziela). Choć wiele osób spędza Wielkanoc w domu, rodziny coraz częściej decydują się na wyjazd. Wiąże się to z wieloma zaletami: nie trzeba skupiać się na sprzątaniu i gotowaniu, a czas ten można poświęcić dla bliskich i dla wypoczynku. Sprawdź naszą propozycję dotyczącą wyjazdu w Święta Wielkanocne 2024!

Święta Wielkanocne 2024 w Małopolsce

Województwo małopolskie to ogrom możliwości do spędzenia wolnego czasu. Jeżeli chcesz wypocząć w ciszy i spokoju, możesz wybrać się na wycieczkę do Jury Krakowsko-Częstochowskiej, Lasu Wolskiego lub Ojcowskiego Parku Narodowego, nie wspominając już o Tatrach czy Pieninach. Na miłośników zwiedzania zawsze czeka piękny Kraków, którego wiele propozycji związanych z ciekawymi miejscami czy zabytkami zadowoli każdego. Jeżeli chcesz połączyć aktywnie spędzony czas w Małopolsce z pobytem w hotelu lub po prostu masz ochotę przeżyć Wielkanoc w gronie bliskich, koniecznie sprawdź ofertę naszego hotelu pod Krakowem, czyli Radocza Park!

Wielkanoc 2024 w hotelu Radocza Park pod Krakowem

W naszym hotelu z widokiem na góry proponujemy pakiet 3-dniowy, 4-dniowy lub 5-dniowy z noclegami w komfortowych pokojach. Już na powitanie serwujemy radoczański grzaniec dla dorosłych i gorącą czekoladę dla dzieci, a także świąteczny upominek powitalny. W trakcie pobytu czekają Was śniadania w formie bufetu szwedzkiego (w tym Tradycyjne Śniadanie Wielkanocne) oraz obiadokolacje świąteczne w formie bufetu, a dla fanów słodkich przekąsek kącik ze świątecznymi słodkościami w Wielką Niedzielę.

Czekają Was wieczorne seanse kinowe, czyli filmy familijne dla całej rodziny, animacje dla najmłodszych w Wielką Niedzielę, a dla rodziców konkurs „Polowanie na Wielkanocnego Zająca”. Nie może też zabraknąć śmigusa dyngusa w Lany Poniedziałek, który odbędzie się w naszym hotelowym basenie. Dzieci przez cały czas pobytu mogą korzystać z sali zabaw. Gwarantujemy też bezpłatny parking pod hotelem i dostęp do Internetu w całym hotelu.

Pakiet Wielkanocny – dodatkowe atrakcje

W ramach pakietu na Wielkanoc 2024 otrzymacie godzinę gry w darta, grę w bilard bez limitu czasowego i godzinę gry w hotelowym bowlingu, co pozwoli Wam na świetną zabawę w gronie rodziny. W cenie oferujemy też rodzinny seans w jaskini solnej, która ma właściwości prozdrowotne i pozwoli Wam się zrelaksować. Co więcej, przez cały czas pobytu gwarantujemy nielimitowany dostęp do Strefy Wellness, w tym do jacuzzi, basenu, sauny parowej, sauny fińskiej i infrared. Aktywnych zapraszamy też do salki fitness.

Święta Wielkanocne w hotelu pod Krakowem to gwarancja doskonałej zabawy w gronie rodziny, świątecznych tradycji, ale też relaksu i wypoczynku. Sprawdź nasze pakiety i złóż rezerwację już dziś!

logo_bottom.svg

Odpoczywaj w hotelu z widokiem.

Odwiedź nas