Boże Narodzenie 2023 – oferta rodzinna w hotelu pod Krakowem

Boże Narodzenie 2023 – oferta rodzinna w hotelu pod Krakowem

Boże Narodzenie to magiczny czas, który wyjątkowo sprzyja zbliżeniu rodzin i wspólnemu spędzaniu czasu. Dlatego też wiele osób decyduje się na wyjątkowe rozwiązanie – świętowanie tego okresu poza domem, w otoczeniu urokliwych krajobrazów i wyjątkowych udogodnień. Święta Bożego Narodzenia 2023 możecie spędzić w hotelu położonym pod malowniczym Krakowem, czyli Radocza Park. To doskonała propozycja dla tych, którzy pragną przeżyć Boże Narodzenie w wyjątkowy sposób, w ciepłej i magicznej atmosferze, nie martwiąc się o organizację i przygotowanie świątecznych posiłków.

Święta Bożego Narodzenia 2023 – pakiet dla całej rodziny

Często święta bożonarodzeniowe kojarzą nam się ze sprzątaniem, gotowaniem i spędzeniem wielu godzin w kuchni, nieraz w napiętej atmosferze. Jeżeli tego roku wolisz tego uniknąć i spróbować w pełni skupić się na rodzinie, pakiet Boże Narodzenie 2023 w hotelu pod Krakowem może okazać się strzałem w dziesiątkę! Pobyt może być 3-dniowy, 4-dniowy lub 5-dniowy; w każdej wersji gwarantujemy noclegi, śniadania w formie bufetu szwedzkiego i świąteczne obiadokolacje.

Przyjazd zaczyna się od powitalnego grzańca i kubka gorącej czekolady dla dzieci oraz świątecznych upominków. W dzień Wigilii czekać Was będzie tradycyjna Wieczerza Wigilijna przy dźwiękach polskich kolęd i kącik ze świątecznymi słodkościami. By spędzić ten okres z rodziną, w ramach pakietu proponujemy rodzinny seans w Jaskini Solnej, godzinę gry w hotelowym Bowlingu, a także wyjątkową pamiątkę na całe życie, czyli świąteczną sesję zdjęciową, wykonaną przez profesjonalnego fotografa w Boże Narodzenie. W ramach relaksu można również korzystać bez limitu ze Strefy Wellness (basen, sauna parowa i jacuzzi), sauny fińskiej i infrared oraz sali fitness.

Atrakcje dla dzieci

Na dzieci w Boże Narodzenie 2023 w naszym hotelu pod Krakowem czekają wyjątkowe atrakcje, które umilą im czas i pozwolą poczuć magię świąt. Przed Wieczerzą Wigilijną dzieci spotkają się ze św. Mikołajem, ponadto czeka je wspólne ubieranie świątecznej choinki w przepiękne ozdoby. Przygotowaliśmy również dla dzieci specjalny program animacyjny związany ze świętami. Przez cały czas pobytu najmłodsi goście mają też nielimitowany dostęp do sali zabaw.

Dzięki dogodnej lokalizacji możecie wybrać się na wycieczkę do Krakowa lub zorganizować wypad w góry. Piękne, ośnieżone krajobrazy górskie i spokojna okolica sprawiają, że tegoroczne święta mogą okazać się niezapomnianym czasem, poświęconym rodzinie i bliskim. Sprawdź nasze pakiety i zarezerwuj pobyt w hotelu na czas Bożego Narodzenia 2023 już dziś!

logo_bottom.svg

Odpoczywaj w hotelu z widokiem.

Odwiedź nas