Boże Ciało 2020 – jak spędzić długi weekend?

Boże Ciało 2020 – jak spędzić długi weekend?

W tym roku Święto Bożego Ciała wypada stosunkowo szybko, bo już 11 czerwca. Perspektywa długiego weekendu sprawia, że coraz więcej osób, zamiast spędzać tych kilka dni w domu, planuje wypad za miasto, co jest oczywiście świetnym rozwiązaniem. Możliwość obcowania z naturą, relaks z dala od zgiełku miasta – wszystko przemawia za tym, by długi weekend spędzić w Hotelu Radocza. Jakie atrakcje przygotowaliśmy dla naszych gości?

Wykorzystaj długi weekend na odpoczynek!

Obecna sytuacja na świecie jest niezwykle stresująca. Izolacja społeczna niekorzystnie odbiła się na każdym z nas. Teraz gdy luzowane są rządowe obostrzenia, mamy nieodpartą pokusę na opuszczenie czterech ścian, w których spędziliśmy już za dużo swojego czasu. Długi weekend jest więc doskonałą okazją do poznania nowych miejsc, do odetchnięcia od codzienności i naładowania „baterii” na kolejne miesiące.

Jak co roku zapraszamy do spędzenia długiego weekendu czerwcowego w hotelu Radocza Park. Nasza oferta skierowana jest do rodzin, par, ale też osób, które szukają samotnego wypoczynku. Przygotowaliśmy szereg atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Co konkretnie może zaproponować hotel? Zator, Wadowice, Szczecin czy Warszawa – zapraszamy do nas osoby z całej Polski!

Relaks w centrum SPA

W naszym hotelu na naszych gości czeka kompleksowo wyposażona strefa SPA, w której można wypróbować kilku metod relaksu. Zapraszamy do gabinetów masażu, w których doświadczeni masażyści zadbają o odpowiednie rozluźnienie mięśni. Oferujemy masaż poszczególnych partii ciała, ale także zabiegi na całe ciało. Gwarantujemy, że już po jednym zabiegu będziesz czuć przyjemne odprężenie.

Jeśli na co dzień borykasz się z uciążliwymi bólami stawów i mięśni, możemy Ci zaproponować zabiegi hydroterapii, które przynoszą rewelacyjne efekty. Wodolecznictwo od dawna jest stosowane jako sposób na szereg dolegliwości. Zdrowotne właściwości wody pozwalają uporać się też z chronicznym stresem, nerwobólami czy bezsennością.

Naszych gości zapraszamy również do sauny fińskiej, w której można się wyciszyć i odpocząć po dniu pełnym wrażeń. W naszym kompleksie przygotowaliśmy też coś dla fanów złotej opalenizny. W solarium można popracować nad lekko brązowym kolorem skóry, przygotować się na lato i okres urlopowy.

Strefa Wellness – zadbaj o piękny wygląd

Namawiamy do tego, by w czasie długiego weekendu nie zapominać o aktywności fizycznej, która przecież doskonale poprawia humor. Zachęcamy do skorzystania z basenu. Poranny trening w basenie na pewno pozytywnie odbije się na Twoim samopoczuciu.

W Strefie Wellness czeka na Ciebie także sauna parowa oraz jacuzzi, czyli atrakcje idealne po czasie spędzonym w basenie. Możliwości nieograniczonego korzystanie ze Strefy Wellness jest wliczona w cenę pobytu naszych gości hotelowych.

Jaskinia solna – coś dla ciała i duszy

Każdy dzień spędzony w naszym hotelu możesz ukoronować seansem w jaskini solnej. Do jej prozdrowotnych właściwości chyba nie trzeba nikogo przekonywać. W grocie panuje mikroklimat podobny do tego, jaki jest nad morzem. Masz możliwość oddychania świeżym, wysoko zjonizowanym powietrzem, a to pozytywnie odbije się na Twoim układzie oddechowym i ogólnym funkcjonowaniu organizmu.

Aktywny wypoczynek? Poznaj okolice naszego hotelu!

Nasz hotel gwarantuje tyle atrakcji, że cały weekend możesz spędzić na zabiegach relaksacyjnych i odpoczynku w strefie Wellness&SPA, ale zachęcamy także do tego, by poznać okolice naszego kompleksu hotelowego. Hotel Radocza koło Zatora położony jest w malowniczej górzystej okolicy. Obecność łąk i lasów sprzyja pieszym, ale też rowerowym wędrówkom.

Boże Ciało tuż, tuż, dlatego zachęcamy do rezerwacji pobytu w naszym hotelu. Mamy pewność, że czas spędzony u nas, będziesz miło wspominać. Jeżeli nie zamierzasz wyjeżdżać w długi weekend, zachęcamy do spędzenia w naszym kompleksie urlopu wakacyjnego.

logo_bottom.svg

Odpoczywaj w hotelu z widokiem.

Odwiedź nas