Prezent dla Pary Młodej: pobyt w hotelu SPA

prezent dla pary młodej

Goście weselni często zastanawiają się, co sprezentować Parze Młodej z okazji dnia ślubu. Kiedyś zwyczajowo Młodych wyposażało się w akcesoria, które przydadzą się na nowej drodze życia, w nowopowstałym gospodarstwie domowym. Jednak w czasach, gdy sprzęt AGD i RTV jest ogólnie dostępny, a do tego występuje w wielu rodzajach, takie zakupy lepiej pozostawić Młodym. Zwyczajowo więc wręcza się im gotówkę w kopercie, aby sami mogli kupić to, co im się spodoba. Jeśli jednak chcemy odejść od szablonowych rozwiązań, pomyślmy o wręczeniu Parze Młodej vouchera na weekend w SPA.

Mini podróż poślubna

Weekend w SPA może być dla Młodych mini podróżą poślubną, zanim jeszcze wyjadą na właściwy wyjazd. Niektórych par po prostu nie stać na prawdziwą, długą podróż poślubną, wiec tym bardziej chociażby krótki weekend w SPA bardzo je ucieszy. Kupując voucher nie musimy podawać dokładnych dat przyjazdu Nowożeńców. Płacimy za karnet, który jest ważny przez rok, a Para Młoda będzie musiała sama sobie zarezerwować pobyt w dogodnym dla niej terminie. Wiele hoteli oferuje wręcz specjalne pobyty dla dwojga. Para może udać się na masaż razem, a hotel powita ją butelką czerwonego wina w pokoju. SPA jest świetnym pomysłem głównie z tego powodu, że pozwoli Nowożeńcom zrelaksować się po stresach związanych z organizacją ślubu i wesela.

Ciekawa okolica

Szukając hotelu ze SPA zastanówmy się,  w jaki rejon Polski chcemy wysłać naszą Parę Młodą. Pamiętajmy, że dobry hotel to nie wszystko. Gdy Młodzi wykorzystają już wszystkie zabiegi, a pogoda będzie dopisywać, na pewno będą chcieli spędzić trochę czasu na zewnątrz. Dlatego idealnym miejscem na pobyt są na przykład okolice Krakowa i Zatoru, w których znajduje się park rozrywki Energylandia. To kompleks karuzel i szalonych rollercoasterów, które zadbają o rozrywkę i adrenalinę Nowożeńców. Poza zwariowanymi parkami rozrywki okolice te słyną z malowniczych widoków. Para będzie mogła więc wybrać się również na romantyczny spacer, trzymając się za ręce.