Aktywny wypoczynek? Poznaj Radocza Park Active!

Aktywny wypoczynek? Poznaj Radocza Park Active!

Koniec wakacji nie oznacza, że na kilka miesięcy musimy zrezygnować z wyjazdów, ze spędzania czasu na świeżym powietrzu z naszymi pociechami czy bliskimi. Nic nie stoi na przeszkodzie, by raz na jakiś czas zaplanować aktywny weekend, a za cel obrać hotel Radocza Park. U nas można się nie tylko zrelaksować, ale też zafundować sobie sporą dawkę adrenaliny, a wszystko za sprawą Radocza Park Active! Jakie atrakcje przygotowaliśmy dla naszych gości?

Park linowy

Mogłoby się wydawać, że park linowy to rozrywka jedynie dla tych osób, które nie mają lęku wysokości. Nasz hotel pod Krakowem przygotował jednak coś dla miłośników tych mniej i bardziej intensywnych wrażeń. W parku linowym znajdują się bowiem dwie trasy: wysoka i niska. Oczywiście pierwsza opcja jest bardziej wymagająca, gdyż składa się aż z 21 przeszkód. W przypadku trasy niskiej należy zmierzyć się z 13 przeszkodami. Osoby, które mają pewne obawy przed samodzielnym pokonaniem trasy, mogą skorzystać z dodatkowo odpłatnej pomocy instruktora, który pomoże w przejściu każdego odcinka.

Park linowy Radocza Park

Paintball

Paintball to forma rozrywki, która doceniania jest głównie przez mężczyzn, a z racji tego, jak wielu panów przyjeżdża do nas w celach biznesowych, nie mogło jej zabraknąć w ofercie naszego Parku Active. Osoby, które zdecydują się wziąć udział w tej niezwykłej przygodzie, w której rządzą pistolety na kulki, szybkość i spostrzegawczość, mogą się zdecydować na jeden z trzech pakietów. W pakiecie żółtym do dyspozycji dostaje się 50 kulek, w zielonym 100 sztuk, natomiast w niebieskim dwa razy więcej. Najbardziej opłacalna jest trzecia opcja.

Park linowy Radocza Park

Zjazd na tyrolce

Ta forma aktywności to doskonała okazja do obcowania z naturą. Zjazd na tyrolce po linie o długości 75 metrów pozwala podziwiać okoliczną przyrodę i malownicze okolice naszego hotelu Radocza Park. Oczywiście plusem tej formy rozrywki jest też atrakcyjna cena – koszt jednego zjazdu to tylko 9 zł!

Park linowy Radocza Park

Ścianka wspinaczkowa

Ścianka wspinaczkowa pozwala sprawdzić kondycję mięśni rąk oraz nóg, a ponadto jest to doskonała forma rozrywki dla osób w każdym wieku. Na nasze ścianki wspinaczkowe (do wyboru jest ścianka pionowa lub pozioma) zapraszamy więc całe rodziny z dziećmi i gwarantujemy, że każdy będzie się świetnie bawić!

Park linowy Radocza Park

Quady

Malownicze okolice naszego kompleksu Radocza Park można zwiedzać nie tylko podczas pieszych czy rowerowych wycieczek, ale także za pomocą quada. Oferujemy możliwość wypożyczenia pojazdów w rozliczeniu czasowym bądź na ilość okrążeń. Oczywiście osobom, które nigdy nie miały styczności z quadem, możemy zaproponować jazdę z instruktorem.

Park linowy Radocza Park

Radocza Park Active to miejsce, w którym każdym miłośnik przygód znajdzie coś interesującego dla siebie. Możliwość spędzania wolnego czasu na różne sposoby sprawia, że bardzo chętnie odwiedzają nas nie tylko rodziny z dziećmi, ale też amatorzy mocniejszych wrażeń – w końcu nie wszędzie można skorzystać z możliwości przelotu balonem – to kolejna nasza propozycja, z której nie można nie skorzystać!

logo_bottom.svg

Odpoczywaj w hotelu z widokiem.

Odwiedź nas