Romantyczny weekend we dwoje

romantyczny weekend

Chcesz sprawić niespodziankę swojej drugiej połówce? Pomyśl o zabraniu jej na weekend do fajnego hotelu SPA. Każdy szanujący się hotel SPA oferuje pakiety pobytowe dla dwojga, które obejmują nie tylko nocleg i śniadania, ale również relaksacyjne zabiegi czy romantyczną obiadokolację. Zaskocz swoją wybrankę i wyruszcie w Polskę!

Dokąd pojechać na weekend we dwoje? Małopolska!

Jednym z najromantyczniejszych regionów dla zakochanych par jest Małopolska, a zwłaszcza  nastrojowy Kraków i jego niedalekie okolice. Swoją wycieczkę rozpoczniecie od spacerów za rękę urokliwymi uliczkami Starego Miasta. Wspólnie możecie odwiedzić Wawel, a także poszukać słynnego smoka. Gdy już zjecie lunch w jednej z zacisznych knajpek, będziecie mogli ruszyć w dalszą drogę. Dobrze zaplanujcie czas, bowiem okolice Krakowa oferują multum atrakcji. Dookoła znajduje się kilka parków rozrywki, a każdy z nich oferuje niesamowite wrażenia. Najnowszym parkiem, który zadba o wysoki poziom Waszej adrenaliny jest Energylandia. Tam wyszalejecie się na różnego rodzaju karuzelach, kolejkach i rollercoasterach. Możecie być pewni, że będziecie bawić się jak dzieci nawet, gdy lata młodości macie dawno za sobą.

Przyjazd do hotelu czyli weekend w SPA – okolice Krakowa

Wybór hotelu na romantyczny weekend jest niezwykle ważny. Musi to być miejsce schludne, eleganckie, a do tego zapewniające dodatkowe atrakcje swoim gościom. Jeśli pierwszy dzień szaleństw Was zmęczy, drugi poświećcie na totalny relaks i cieszenie się sobą nawzajem. Wybierzcie się na wspólny masaż do hotelowego SPA lub rozkoszujcie się wspólnym posiłkiem w restauracji. Perfekcyjne miejsce na weekend w SPA w Małopolsce. Wieczorem możecie wybrać się na basen lub saunę. Przejdźcie się na długi spacer i podziwiajcie górzyste krajobrazy. Jeśli jednak wczorajszych szaleństw nie było Wam dość, wybierzcie się do najbliższego parku linowego. Spędzicie weekend w SPA dla dwojga, by mieć chwilę dla siebie. Odkryjecie podczas aktywności także zupełnie nieznane miejsca w swoim ciele, w których mogą pojawić się solidne zakwasy, które zażegnać podczas zabiegów. Zachęcając się nawzajem do przejścia kolejnych przeszkód i dodając sobie odwagi spędzicie wspaniale czas. Wybierzcie romantyczny weekend we dwoje w Małopolsce- bawiąc się przy tym znakomicie. Wracając do domu zatrzymajcie się w urokliwych Wadowicach i oczywiście nie zapomnijcie zjeść słynnej papieskiej kremówki!