SPA wellness - strefa wellness - dla biznesu - Hotel Radocza Park
english
english

Centrum Spa

Centrum Spa

Hotel Radocza Park Active&Spa posiada w ofercie szereg zabiegów pielęgnacyjnych. Hotelowe Centrum Spa rozmieszczone jest na ponad 500m² powierzchni i składa się z gabinetów specjalistycznych. W naszym SPA w małopolsce oferujemy szeroką gamę zabiegów upiększających i relaksacyjnych. Korzystamy z najwyższej jakości  kosmetyków renomowanych firm, takich jak Bioline, Selvert Thermal czy Filorga Laboratorium. 

Hotel ze SPA w okolicy Krakowa

Przygotowujemy oferty świąteczne, specjalne m.in Walentynki, czy Dzień Kobiet, a także stałe propozycje dla par. Pakiet „Weekend we dwoje” z zabiegami spa to znakomity prezent na rocznicę i możliwość spędzenia wspólnie romantycznych chwil. Wizyta w SPA w Małopolsce dla dwojga to świetne rozwiązanie na każdą okazję.

SPA w Małopolsce - pobyt w pięknym otoczeniu

Piękne, górskie otoczenie, w jakim znajduje się nasz hotel, sprawia, że każdy pobyt połączony  z pielęgnacją ciała zyskuje dodatkowego uroku. Do naszego SPA w okolicach Krakowa serdecznie zapraszamy zatem wszystkich tych, którzy chcieliby zadbać nie tylko o swój wygląd zewnętrzny, ale także wypocząć w ciszy oraz spokoju. Poza zabiegami relaksacyjnymi i pielęgnacyjnymi możecie Państwo także skorzystać z sauny basenu i jacuzzi. Strefa Wellness&Spa jest dostępna dla wszystkich gości naszego hotelu, a o szczegóły oferty dopytać możecie w recepcji.

Centrum Spa niedaleko Krakowa to przede wszystkim specjalistyczne gabinety masażu, hydroterapii, a także sauny, solarium i Jaskinia Solna.


Centrum SPA jest czynne codziennie w godzinach: 
poniedziałek - czwartek 12.00-20.00,
piątek 12.00-  21.00 
sobota 09.00-21.00, 
niedziela 9.00-17.00. 

Sauny, fińska (sucha) i infrared, po wcześniejszym zamówieniu.

Ozdobą sąsiadującej z Centrum SPA Strefy Wellness jest nowoczesny basen.


Regulamin Centrum Spa