Konferencje - Małopolska - okolice Krakowa - Hotel Radocza Park
english
english

Oferta konferencyjna

Sale szkoleniowe - Małopolska

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą konferencyjną hotelu Radocza Park Active & Spa. Nasz kompleks hotelowy to miejsce stworzone z myślą o wypoczynku, ale nie tylko. Dysponujemy pełną ofertą dla firm, którym zależy na profesjonalnie przygotowanych konferencjach, spotkaniach biznesowych i szkoleniowych oraz eventach firmowych.

Miejsce na konferencje - małopolska

Do Państwa dyspozycji oddajemy pięć klimatyzowanych sal konferencyjnych wyposażonych w najwyższej klasy sprzęt multimedialny wraz z dostępem do szybkiego, szerokopasmowego internetu. Oferujemy przestronne i komfortowo urządzone pokoje oraz wyśmienitą polską kuchnię. Hotel - konferencje małopolska - z widokiem na góry w hotelu Radocza Park Active &Spa to nie tylko możliwość  obcowania z naturą, ale przede wszystkim skutecznego zacieśniania relacji w zespole.
 
Niedaleko hotelu, na obszarze dawnego poligonu wojskowego, zlokalizowany jest Active Park, gdzie organizowane są gry i zabawy teambuildingowe uczące współzawodnictwa i współdziałania oraz wieczorne spotkania integracyjne przy ognisku. W tym celu udostępniamy Państwu obiekt przystosowany do obsługi nawet kilkusetosobowych imprez plenerowych. Konferencje w bliskim sąsiedztwie gór to szansa na to, aby poznać lepiej swoich współpracowników. Nasz hotel - konferencje okolice Krakowa - to najlepszy wybór dla firm i przedsiębiorstw.

Ponadto posiadamy ogrodzony i monitorowany parking z 90 miejscami postojowymi oraz stanowiskami dla autokarów. Ze względu na dogodną lokalizację hotel Radocza Park Active&Spa stanowi świetną propozycją dla firm ze Śląska, Krakowa i okolic.

Do naszych niewątpliwych atutów należy również Strefa Wellness oraz hotelowe Centrum Spa.

Dodatkowe wyposażenie:

ekran
ekran
dostęp do internetu
dostęp do internetu
flipchart
flipchart
klimatyzacja
klimatyzacja
mikrofon
mikrofon
projektor
projektor