Hotel - dla biznesu - o hotelu - Hotel Radocza Park
english
english

O hotelu

Hotel Radocza Park

doskonała lokalizacja

Usytuowany w spokojnym otoczeniu wiejskiej przyrody kompleks hotelowy Radocza Park Active&Spa to odpowiednie miejsce dla osób poszukujących miejsca noclegowego lub pobytu na dłuższy wypoczynek w komfortowych warunkach. To również godny polecenia obiekt na szkolenia, wyjazdy integracyjne oraz kameralne spotkania biznesowe i towarzyskie. Znajduje się w Radoczy, niewielkiej miejscowości położonej przy drodze krajowej nr 28

pomiędzy Wadowicami a Zatorem – z dala od zgiełku i hałasu miasta, zaledwie godzinę jazdy samochodem z Krakowa i Katowic. Został wybudowany (cytat
z przewodników) „na wierzchowinie stanowiącej jeden z najpiękniejszych
w okolicy punktów widokowych” na Gorce, Tatry, Masyw Babiej Góry oraz Beskid Żywiecki i Śląski.


Regulamin hotelu

Hotel Radocza Park

nowoczesny i funkcjonalny obiekt

Hotel składa się z dwóch połączonych ze sobą części, różniących się kategorią. Łącznie ma 200 miejsc noclegowych.
Nowoczesny i funkcjonalny obiekt zaprojektowany bez barier architektonicznych jest przystosowany do pobytu osób niepełnosprawnych. Posiada 90 ogrodzonych i monitorowanych miejsc parkingowych.

Hotel Radocza Park

wyjątkowe miejsca

Restauracja „Czeremcha” i bary hotelowe serwują swoim Gościom smaczne posiłki i wykwintne napoje. Relaks i wypoczynek gwarantuje Strefa Wellness z basenem, jacuzzi i sauną parową. Pobyt uprzyjemniają dodatkowe atrakcje – Centrum Spa, oferujące szeroką gamę zabiegów upiększająco-­relaksacyjnych oraz zlokalizowany w pobliżu hotelu Active Park, miejsce dla osób preferujących aktywny wypoczynek.
Hotel Radocza Park posiada znak marki lokalnej Dolina Karpia. Odznaczenie to przyznawane jest produktom i usługom charakteryzującym się wysoką jakością, gwarancją pochodzenia i przyjaznością dla środowiska.