Jak wybrać idealny hotel na wesele: kryteria, na które warto zwrócić uwagę

Para młoda

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, którego para młoda nigdy nie zapomni. W ten dzień liczy się każdy szczegół, o czym świadczą miesiące planowania wesela: od doboru orkiestry lub DJ-a przez dopasowanie idealnej sukni ślubnej i dodatków po samo miejsce przyjęcia. Lokalizacja uroczystości jest niezwykle ważna, ponieważ to tam muszą zjechać się wszyscy goście weselni, którzy spędzą w wybranym przez nas miejscu cały dzień i noc, a być może i dzień następny. Jeśli hotel, to jaki? Czym powinniśmy się kierować w naszym wyborze?

Lokalizacja hotelu

Przyjęcie weselne to nie tylko samo wnętrze sali, ale też teren, który otacza wybrane przez nas miejsce imprezy. Aby nasi goście dobrze się czuli w trakcie wesela, warto, by mieli gdzie odpocząć poza obrębem sali weselnej. Dostęp do ogrodu i ładne widoki z pewnością będą dużym atutem. Przyjazne dla oka otoczenie stwarza również okazję ku temu, by mogła się tam odbyć sesja zdjęciowa, czy to samych nowożeńców, czy też rodziny i znajomych. Istotny jest również łatwy dojazd, który nie sprawi gościom żadnego kłopotu.

Odpowiednia sala weselna

Jeżeli wiemy już, jaka jest nasza wymarzona lokalizacja hotelu, musimy teraz zastanowić się nad stosowną salą weselną. Najważniejsza jest jej odpowiednia wielkość. Musimy mieć pewność, że goście bez problemu zmieszczą się w środku, nie cierpiąc na zbyt duży ścisk. Jednocześnie strony musimy też odrzucić za dużą salę weselną, jeśli liczba naszych gości jest niewielka. Warto też wziąć pod uwagę fakt, że część zaproszonych może nie potwierdzić przybycia. Sale weselne mają różną wielkość, dlatego dobrze jest spróbować jak najdokładniej przewidzieć, ile gości zjawi się na naszym weselu.

Pokoje hotelowe

Podczas organizacji wesela nie możemy zapomnieć o noclegach dla gości weselnych, którzy przyjechali z dalsza. Dużym plusem organizowania wesela w hotelu jest to, że pokoje hotelowe są zaraz na miejscu. Czasem wystarczy przejść zaledwie kilka kroków, by znaleźć się w przeznaczonym dla siebie pokoju. Nocleg nie tylko zapewnia miejsce do spania dla gości, ale też pozwala im zostawić w pokoju swoje rzeczy osobiste lub położyć wcześniej dziecko do snu. Baza noclegowa to bardzo ważny element, za który goście na pewno będą nam bardzo wdzięczni.

Wesele w hotelu Radocza Park

Jeśli szukasz hotelu w pięknej lokalizacji, z dużą salą i dogodnym noclegiem, zorganizuj swoje wesele w hotelu Radocza Park! To wyjątkowe miejsce, które zapewni Wam niezapomniane wrażenia w dniu ślubu! Nasz hotel znajduje się w okolicach Krakowa, pośród niesamowitego krajobrazu górskiego. Młoda para będzie miała okazję pozować do zdjęć na tle gór, zyskując cudowną pamiątkę na całe życie. Spokojna, zielona okolica z pewnością okaże się atrakcją dla wszystkich gości.

Nasza sala weselna może pomieścić aż 150 osób, a ustawienie stołów zależy tylko od Was, choć oczywiście służymy pomocą, by zapewnić jak najlepsze warunki do siedzenia Waszym gościom. Drewniany parkiet w naszej sali weselnej tylko czeka na to, aż zapełnią go pary bawiące się do białego rana! Oferujemy trzy zestawy menu; w każdym z nich czekają na Was pyszne potrawy, przygotowywane przez najlepszych kucharzy i podawane przez doświadczonych kelnerów. Proponujemy również usługi dodatkowe, takie jak wiejski stół czy bufet słodkości.

Hotel Radocza Park zapewnia wszystkim gościom nocleg w komfortowych, przestronnych pokojach z widokiem na malownicze krajobrazy widoczne z hotelowych okien. Ponadto w niewielkiej odległości od hotelu znajduje się Energylandia – każdy, kto pragnie przedłużyć świętowanie, może pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, zahaczając w drodze powrotnej z wesela o ten największy w Polsce park rozrywki!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą weselną. Niech Wasze przyjęcie weselne zostanie zapamiętane na długo!