Jak wybrać hotel na wyjazd z rodziną?

Przed rodzinnym wyjazdem warto dokładnie zapoznać się z ofertą hoteli, ponieważ niektóre z nich oprócz wysokiego standardu zapewniają również wiele atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Jaki zatem powinien być idealny hotel na wyjazd z rodziną?

rodzina w hotelu

Dużo atrakcji, aktywny wypoczynek

Najmłodsi goście podczas wyjazdu nie powinny narzekać na nudę. Gromadzą w sobie niezliczone pokłady energii, a stworzenie im możliwości do ruchu, zwłaszcza na świeżym powietrzu, spowoduje zwiększenie zainteresowania ofertą u rodzin z dziećmi. Zapewnienie dodatkowych atrakcji pociechom powinno zatem być priorytetem. Hotel Radocza Park spełnia te wymogi, gwarantując bogatą gamę rozrywek wewnątrz hotelu, a także w jego pobliżu.  Nasza oferta obejmuje basen, salę zabaw, bilard, salę fitness. Oprócz tego do dyspozycji naszych Gości jest też Active Park, usytuowany na terenie byłego poligonu wojskowego, gdzie można skorzystać z parku linowego, ścianek wspinaczkowych, tyrolki, pola do paintballa, toru dla quadów, czy boiska do piłki plażowej. Ponadto Radocza Park Active&Sp jedyny taki hotel w pobliżu parku rozrywki Energylandia zapewnia gościom stosowne zniżki na bilety wstępu do tego miejsca. Adrenalina i świeże powietrze sprawią, że wyjazd będzie wręcz niezapomniany. Wieczorami zapraszamy na biesiadę przy ognisku.

Strefa relaksu

Ta propozycja spodoba się szczególnie rodzicom, ale nie tylko. Wiele hoteli posiada w swojej ofercie specjalne pakiety SPA dla całej rodziny. Odpocząć można nie tylko w basenie, jacuzzi, saunie czy grocie solnej, ale także poddając się np. masażowi relaksacyjnemu. Warto skorzystać z atrakcji, które razem z pobytem w hotelu kosztują dużo mniej, niż kupowane oddzielnie. Ponadto wiele obiektów oferuje darmowy nocleg dla swoich najmłodszych gości. Ważne jest, aby hotel oprócz rozrywek zapewniał także opiekę nad dziećmi w czasie, gdy np. rodzice relaksują się w SPA.