Wielkanoc 2023 w okolicach Krakowa – jak spędzić?

Wielkanoc

Święta wielkanocne wypadają w tym roku w pierwszej połowie kwietnia – Wielka Niedziela przypada dokładnie dziewiątego dnia tego miesiąca. Choć do tego wydarzenia pozostało nam sporo czasu i nie w głowie nam jeszcze pisanki czy wielkanocne zajączki, warto już teraz zaplanować sobie spędzenie tych wolnych dni w rodzinnej atmosferze. Być może tegoroczna Wielkanoc będzie świetną okazją na wyjazd z dziećmi w okolice Krakowa?

Święta Wielkanocne poza domem

Choć dom jest naszą codzienną ostoją, czasem warto pomyśleć o odmianie, decydując się na wyjazd, gdy pojawia się ku temu okazja. Wycieczka w Wielkanoc może okazać się strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza że prócz weekendu mamy jeszcze dodatkowy dzień wolny, jakim jest lany poniedziałek. By wyjechać, niekoniecznie trzeba mieć do tego pretekst, na przykład odwiedzenie w święta mieszkającej gdzieś dalej rodziny. Czasem można po prostu pozwolić sobie na relaks, decydując się na pobyt w hotelu połączony ze zwiedzaniem lub spędzaniem czasu w otoczeniu natury. Mnóstwo atrakcji czeka nas w te święta właśnie w okolicach Krakowa, gdzie znajdziemy wiele ciekawych miejsc i punktów do odwiedzenia!

Kraków – w święta jeszcze piękniejszy

Stolica małopolski zachwyca turystów z całego świata. Jeśli dla nas miasto nieco już spowszedniało, warto wybrać się tam właśnie w okresie świątecznym, kiedy to czekają na nas barwne jarmarki świąteczne, festyny w Poniedziałek Wielkanocny i piękne dekoracje, które zachwycą każdego. W tym celu koniecznie trzeba przejść się po rynku głównym, który zawsze obfituje w tego typu atrakcje. Razem z rodziną można wybrać się też do ogrodu botanicznego, by podziwiać uroki wiosennych roślin podczas długiego spaceru. Warto też odwiedzić tętniące życiem bulwary wiślane, które obrastają w tym okresie w cudowne, kolorowe kwiaty.

Święta Wielkanocne 2023 w Radocza Park

Nasz hotel Radocza Park SPA znajduje się jedynie około 50 km od Krakowa, pośród pięknego, górskiego otoczenia. W tym roku mamy dla Was specjalną ofertę na Święta Wielkanocne 2023! Tuż po Waszym przyjeździe powitamy Was kieliszkiem domowej cytrynówki oraz lemoniadą dla dzieci. Nasze komfortowe, przestronne pokoje gościnne zapewnią Wam wspaniały wypoczynek. Oferta świąteczna obejmuje specjalne menu: tradycyjne śniadanie wielkanocne w formie szwedzkiego bufetu, a także obiadokolacje świąteczne oraz kącik słodkości czekający na Was w Wielką Niedzielę.
W cenę pobytu jest wliczony dostęp do Strefy Wellness, który pomoże Wam zarówno spędzić aktywnie czas w basenie, jak i zrelaksować się w jacuzzi oraz saunie parowej. Zapewniamy również nielimitowany dostęp do sauny fińskiej i infrared, a także do sali fitness. W każdej chwili pobytu można również wsiąść do samochodu i pojechać do Krakowa, by cieszyć się świąteczną atmosferą i skorzystać z wielkanocnych atrakcji tej pięknej małopolskiej stolicy.

Pakiet wielkanocny – dodatkowe atrakcje

Nasz pakiet świąteczny zawiera w sobie również wspaniały rodzinny seans w Jaskini Solnej, który ma działanie lecznicze: m.in. wspomaga prawidłowe funkcjonowanie dróg oddechowych oraz układu sercowo-naczyniowego, a także redukuje stres i zmęczenie. Przygotowaliśmy też dla Was voucher o wartości 30 zł do wykorzystania w hotelowym Bowlingu. I dla dzieci znajdzie się wiele atrakcji: śmigus-dyngus w basenie w Poniedziałek Wielkanocny, animacje w Wielką Niedzielę oraz nielimitowana możliwość korzystania z sali zabaw. Przypominamy również, że niedaleko naszego hotelu znajduje się Energylandia. W związku z tym mamy dla Was niespodziankę: oferujemy możliwość zakupu w recepcji biletu do parku rozrywki z pięcioprocentowym rabatem!

Zaplanuj pobyt w weekend wielkanocny dla całej rodziny w naszym hotelu pod Krakowem już dziś!