Wielkanoc 2022 w hotelu Radocza Park

pisanka

Święta Wielkanocne w roku 2022 przypadają na 17-18 kwietnia. Oczywiście do tego terminu zostało jeszcze trochę czasu. Jeszcze nie pora na kupowanie palet jaj, barwników do pisanek czy ozdób na okno z zajączkami. Okazuje się bowiem, że mimo iż święta trwają zaledwie dwa dni, wiążą się z nimi długotrwałe przygotowania. Zakup ozdób, czasochłonne zakupy spożywcze, a następnie długie godziny spędzone w kuchni na przygotowywaniu świątecznych posiłków. Konsekwencją tego jest fakt, że kiedy już dojdzie do faktycznego obchodzenia Świąt Wielkanocnych, osoby odpowiedzialne za ich przygotowanie są najzwyczajniej w świecie zmęczone. Znamy jednak na to prosty sposób i nie chodzi o wynajęcie firmy cateringowej i sprzątającej. Zapomnijcie o świętach w domu – spędźcie je w Radocza Park!

Wielkanoc w Radocza Park – pobyt dla całej rodziny

Na pobyt w hotelu Radocza Park SPA w Małopolsce zachęcamy nie tylko pary bezdzietne, które w czasie świąt wielkanocnych chcą się nacieszyć własnym towarzystwem, ale również pary z pociechami, które chcą spędzić czas w rodzinnym gronie. Przygotowaliśmy atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dla maluchów, dzięki czemu każdy nasz gość wyjedzie od nas z bardzo miłymi wspomnieniami. Co w takim razie zaplanowaliśmy na tegoroczną Wielkanoc?

Pakiet: Radosne i kolorowe święta wielkanocne w hotelu Radocza Park

Na wstępie chcielibyśmy zaznaczyć, że uruchomiliśmy promocję FIRST DEAL, która trwa do końca marca. Wykupując pobyt w naszym hotelu za pokój w standardzie czterogwiazdkowym, Goście płacą jak za pokój o trzech gwiazdkach.

Gorące powitanie

To już tradycja, że w przypadku wyjątkowych świąt i okazji, nasi Goście są przez nas wyjątkowo witani. Tym razem przygotowaliśmy dla osób dorosłych kieliszek domowej cytrynówki, a dla młodszych Gości kubek smakowitej i aromatycznej gorącej czekolady.

Spotkania przy stole w Restauracji Czeremcha

Oczywiście świąteczny nastrój tworzą nie tylko dekoracje z pisanek i zajączków, ale przede wszystkim smaczne potrawy. Pyszne dania wielkanocne będą serwowane w restauracji Czeremcha. Pierwszego dnia świąt odbędzie się tradycyjne śniadanie wielkanocne w formie bufetu szwedzkiego. Na stołach będzie można znaleźć potrawy z jaj, smaczne wyroby wędliniarskie, sery i nie tylko – dla każdego z pewnością znajdzie się coś dobrego.

W porze lunchu przewidziana jest smaczna zupa, która oczywiście będzie przygotowana ze świeżych i regionalnych składników.

Porą na popisowe dania naszego szefa kuchni będzie obiadokolacja świąteczna, podczas której zaprezentujemy typowo obiadowe dania, które zostaną przygotowane na bazie dobrze znanych składników używanych szczególnie podczas Wielkanocy.

Święta nie mogą się obejść bez słodkości. W końcu w okresie Wielkiej Nocy najchętniej zajadamy się makowcami, babkami czy mazurkiem wielkanocnym. Dla naszych Gości przygotowaliśmy więc w restauracji kącik ze słodkościami, w którym każdy amator słodyczy znajdzie coś, co mile połechta jego kubki smakowe.

Wielkanoc w Radocza Park = relaks

Decydując się na przyjazd do Radocza Park, należy pamiętać o tym, że w naszym kompleksie znajduje się również centrum SPA, a w nim mnóstwo atrakcji dla ducha i ciała. W ramach wykupionego pakietu wielkanocnego zapewniamy możliwość wzięcia udziału w jednym seansie w jaskini solnej (seans dla całej rodziny). Ponadto gwarantujemy nielimitowany dostęp do basenu, sauny parowej, fińskiej, infrared, do jacuzzi oraz do sali fitness.

Dla naszych Gości przewidzieliśmy też voucher o wartości 30 zł na zabiegi w hotelowym centrum SPA.

Atrakcje dla dzieci

Tak jak zapowiadaliśmy na początku artykułu, w pakiecie wielkanocnym przewidzieliśmy coś dla najmłodszych. Pierwszego dnia świąt zaplanowaliśmy animacje dla dzieci, podczas których pociechy będą mogły nawiązać bliższy kontakt z rówieśnikami.

Zapewne największą frajdę dzieciakom sprawi śmigus-dyngus, ale bez obaw: nie skończy się to mokrymi ubraniami czy dywanami. Tradycyjna polska zabawa polegająca na polewaniu się wodą odbędzie się w basenie. Dzieci więc będą bezpieczne, całe mokre, ale szczęśliwe!

Jak się okazuje, wielkanocny weekend może być pełen atrakcji! Poza przysmakami w naszej restauracji oraz zabiegami w strefie SPA przygotowaliśmy też coś, co spodoba się dużym i małym: przejazd ciuchcią z Radoczy do Wadowic „Szlakiem Karola Wojtyły”. Jeśli więc nie zadowala Was wizja robienia przedświątecznych zakupów i samodzielnego przygotowywania świąt, zajrzyjcie do Radocza Park – czeka Was pobyt pełen przysmaków, relaksu i niezapomnianych chwil!