Walentynki 2023 – jak je spędzić z ukochaną osobą?

walentynkowe serduszka

Już niedługo kolejny raz będziemy obchodzić w naszym hotelu Walentynki. Czy jest co świętować? Oczywiście, że tak! W końcu każda okazja jest dobra na to, by celebrować miłość, przywiązanie oraz przyjaźń do ukochanej osoby. 14 lutego powinien być ważnym dniem dla wszystkich osób, które chcą spędzić miło czas ze swoją drugą połówką. Z taką właśnie myślą przygotowaliśmy specjalny pakiet „Walentynki 2023”. Co możecie w nim znaleźć?

Pobyt 2-dniowy czy 3-dniowy?

W tym roku Walentynki wypadają niemal w środku tygodnia, gdyż jest to wtorek. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by tego dnia wypić z ukochaną osobą wieczorem lampkę wina i rozkoszować się swoim towarzystwem, jednak faktyczną celebrację Walentynek można przenieść na weekend. Skorzystanie z przygotowanego przez nas pakietu jest możliwe w dniach od 10 do 19 lutego, więc można się do nas wybrać w jeden z dwóch weekendów lub zrobić sobie krótki urlop w tygodniu.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy pobyt 2- i 3-dniowy i oczywiście każdy z nich jest korzystny cenowo w porównaniu do standardowej oferty. Poszczególne pakiety nieznacznie różnią się między sobą, co dotyczy w szczególności zabiegów w salonie SPA, dlatego pozwolimy sobie je omówić bardziej szczegółowo.

Pobyt 2-dniowy

Tradycją już jest, że w przypadku wyjątkowych okazji naszych Gości witamy w szczególny sposób. W tym roku w Walentynki para zakochanych zostanie poczęstowana powitalnym drinkiem przygotowanym przez naszego specjalistę od wyśmienitych trunków.

Po zakwaterowaniu się w jednym z naszych komfortowych pokoi (do wyboru są pokoje w opcji 3* oraz 4*) nasi Goście mogą skorzystać z udogodnień i stref relaksu zlokalizowanych na terenie naszego hotelu. Przez cały pobyt naszym Gościom udostępniamy w sposób nielimitowany Strefę Wellness (tam czeka basen, sauna parowa i jacuzzi), a także saunę fińską oraz infrared. W ramach pakietu przewidzieliśmy również seans w jaskini solnej, w której można się wyciszyć, pooddychać zdrowym powietrzem i skorzystać z dobrodziejstw koloroterapii.

Walentynkowe niespodzianki

Z okazji Walentynek przygotowaliśmy dla naszych Gości coś specjalnego, co ściśle wpisuje się w tradycje tego dnia, a więc w fakt, że ma być słodko, romantycznie, a w powietrzu ma się unosić miłość… Na pewno takiej atmosferze będzie sprzyjać romantyczna kolacja przy blasku świec i lampce wina. Na ten dzień zaplanowane zostało specjalnie opracowane menu Szefa Kuchni, które wyjątkowo pobudzi kubki smakowe i zwiększy apetyt na więcej.

Wyjątkowo romantyczna będzie też zaplanowana kąpiel dla dwojga w blasku świec. Trzeba przyznać, że niewiele par może sobie pozwolić na taki relaks na co dzień, dlatego przygotowaliśmy przestrzeń, w której można rozkoszować się własnym towarzystwem w ciszy i spokoju.

Pobyt 3-dniowy

W ramach pobytu trzydniowego wszystkie wymienione wyżej atrakcje oraz możliwości skorzystania ze Strefy Wellness się powtarzają. Oczywiście w tym przypadku Goście mają zapewnione 2 śniadania i 2 obiadokolacje, zamiast jednego posiłku rano i po południu. W tym pakiecie rozszerzyliśmy pakiet w strefie SPA. Poza romantyczną kolacją przygotowaliśmy coś ciekawego zarówno dla pani, jak i pana.

Kobietom proponujemy masaż odżywczym masłem Shea na wybraną partię ciała. Tego typu zabieg sprawi, że skóra stanie się jędrniejsza, napięta i pełna blasku. Zdecydowanie jest to polecane kobietom, które borykają się z problemem przesuszonej skóry.

Dla panów przygotowaliśmy częściowy masaż klasyczny. Jeśli partnerowi doskwiera ból karku, pleców czy innej partii ciała, profesjonalny masaż pozwoli pozbyć się uciążliwych dolegliwości i wreszcie poczuć ulgę i rozluźnienie mięśni.

Standardem jest, że wszystkim naszym Gościom gwarantujemy również bezpłatny dostęp do internetu, nielimitowany dostęp do stali fitness oraz parking znajdujący się bezpośrednio przy naszym hotelu.

Gdzie znajdziecie lepsze miejsce na spędzenie Walentynek jak nie hotel pod Krakowem, czyli Radocza Park? Piękne okolice, które jeśli starczy Wam czasu lub zostaniecie u nas na dłużej, warto zwiedzić, z pewnością powinny do tego zachęcić. Mamy jednak nadzieję, że do przyjazdu przekona Was przygotowana przez nas oferta. Spędźcie Walentynki razem, a my zadbamy o to, by było romantycznie i przytulnie!