Sylwestrowa impreza w swobodnej atmosferze czyli dlaczego wybrać Radocza Park Active&Spa?

jamie-fenn-497972-unsplash

Jedni mają już od kilku miesięcy zarezerwowane miejsce na balu sylwestrowym, drudzy rozpoczynają poszukiwania odpowiedniego lokalu, a jeszcze inni zaczną się rozglądać dopiero na tydzień przed właściwym terminem. Huczne celebrowanie ostatniego dnia w roku cieszy się na całym świecie ogromną popularnością. Niezależnie od tego czy chcesz spędzić go sam, wspólnie z partnerem, czy całą rodziną warto wcześniej zaplanować jak pożegnać stary i przywitać Nowy Rok. Odpowiednie miejsce z bogatym zapleczem gastronomicznym jest jednym z wyznaczników, którym kierują się ludzie podczas swoich wyborów. Dlaczego zatem warto spędzić sylwestrową nocy w hotelu Radocza Park Active&Spa?

Dobrze zorganizowana impreza sylwestrowa powinna łączyć w sobie szampańską zabawę z pysznym jedzeniem i niezapomnianymi wrażeniami. Większość lokali oferuje zazwyczaj zwykłą potańcówkę, w zgiełku miasta, przed którym chronią nas pozornie przysłowiowe cztery ściany. Już po kilku godzinach ma się zwyczajnie dosyć takiej imprezy. Zmęczenie, znudzenie oraz nadmierny hałas wygrywają z chęcią dotrwania do końca balu. Dlatego wiele imprez zaczyna się trochę wcześniej, ale kończy zaraz po północy. Hotel Radocza Park Active&Spa oddaje do Waszej dyspozycji przestrzeń całego obiektu i zapewnia wiele atrakcji. Oferujemy dyskotekę sylwestrową w klimacie disco ‘70, ‘80, gdzie będzie można poczuć się jak bohaterowie filmu „Gorączka sobotniej nocy”. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście Państwo w międzyczasie skorzystali również z atrakcji dostępnych w obiekcie jak Strefa Wellness, niewielka salka fitness, czy hotelowe Centrum SPA. Dodatkowo czekają na was seanse w Jaskini Solnej, co jest miłym urozmaiceniem i pozytywnie wpływa na poprawę kondycji górnych dróg oddechowych, zwłaszcza zimą.

jeshoots-com-490731-unsplash

Nie trzeba też martwić się o wyżywienie, gdyż nasi kucharze są mistrzami w swoim fachu i serwują pyszne posiłki: śniadania, obiadokolację, a przede wszystkim uroczystą kolację z bogatym menu w dniu Sylwestra. Będąc rodzicami, nie musicie rezygnować z zabawy i chwili wytchnienia dla siebie. Zabierzcie Państwo dzieci ze sobą, a nasi animatorzy zapewnią im szereg atrakcji oraz specjalną zabawę sylwestrową. Wówczas zarówno wy jak i wasze pociechy będziecie mogli trochę poszaleć. O północy proponujemy tradycyjny pokaz ogni sztucznych. Dlaczego zachęcamy do powitania Nowego Roku w hotelu Radocza Park Active&Spa? Oprócz świeżego powietrza i pięknych widoków zapewniamy spokój, komfortowe warunki i swobodną zabawę z dala od zgiełku miasta.