Święta w Radocza Park – co przygotował nasz hotel?

choinka dziewczynka w Radocza Park

Dla większości z nas plany związane z tegorocznymi Świętami Bożego Narodzenia stoją pod znakiem zapytania. Mimo że nie można przewidzieć, jak będzie się rozwijała sytuacja w naszym kraju w przeciągu następnych dni, wierzymy, że w okresie Świąt nasz hotel będzie mógł ugościć tyle osób, ile tylko będzie miało na to ochotę. Chcemy te Święta spędzić z naszymi gośćmi, a przecież chcieć to móc! Mając cichą nadzieję, że jednak się spotkamy, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę świąteczną. Co dla Was zorganizowaliśmy?

Dlaczego właśnie Radocza Park?

Radocza Park to hotel pod Krakowem, którego atutem jest nie tylko wysoki standard świadczonych usług oraz doskonałe menu restauracji Czeremcha, ale też malownicza okolica. Przepiękne krajobrazy gór, obecność lasów i niezliczonych ścieżek krajobrazowych pozwala odetchnąć od zgiełku miasta i problemów codzienności. Nasi goście doceniają to miejsce za ciszę, spokój i możliwość odprężenia się, a wszystko za sprawą nie tylko malowniczej okolicy, ale też ciekawej oferty naszego kompleksu.

Uroczyste powitanie gości

Chęć spędzenia Świąt Bożego Narodzenia właśnie w naszym hotelu jest dla nas ogromnym wyróżnieniem, dlatego naszą wdzięczność chcemy okazać każdej osobie przestępującej nasz próg. Dla naszych gości przygotowaliśmy gorące powitanie w postaci kieliszka domowej roboty cytrynówki, natomiast dla najmłodszych przewidzieliśmy kubek gorącej czekolady. Na tym niespodzianki się nie skończą – każdy otrzyma od nas świąteczny upominek powitalny.

Niespodzianki w restauracji

Nasz szef kuchni zawsze dba o to, by na stołach naszych gości pojawiały się wyjątkowo smaczne potrawy, więc w okresie Świąt nie może być inaczej! W Wigilię planujemy dla naszych gości tradycyjną wieczerzę składającą się z dobrze znanych dań w nieco nowocześniejszym wydaniu. Kolację wigilijną umilać będą dźwięki dobrze znanych polskich kolęd oraz świąteczne słodkości.

Coś dla ciała i duszy

Nie można zapominać, że nasz hotel to także Centrum SPA&Wellness, dlatego dajemy możliwość nielimitowanego dostępu do basenu i jacuzzi, sauny fińskiej i infrared oraz do sali fitness. Mamy pewność, że po wigilijnej kolacji chętnie zakosztujecie relaksu w jednym w tych miejsc. W pakiecie oferujemy także rodzinny seans w jaskini solnej, natomiast w ramach świątecznego prezentu nasi gości otrzymają vouchery o wartości 30 zł na zabiegi w hotelowym Centrum SPA.

U nas dzieci się nie nudzą!

Święta to oczywiście wyjątkowy czas dla dzieci, które z niecierpliwością czekają na prezenty. Atmosferę Świąt podkreśli wspólne ubieranie świątecznej choinki, które na pewno dostarczy mnóstwa frajdy. Przed rozpoczęciem wieczerzy wigilijnej zaplanowane jest też spotkanie ze Świętym Mikołajem, więc maluchy będą mogły wyjawić, co chciałyby znaleźć pod choinką.

Podczas pobytu zaplanowaliśmy też bogaty program animacyjny oraz umożliwiamy nielimitowany dostęp do sali zabaw. Tego roku dzieci na pewno nie będą się nudzić podczas Świąt!

Wyjątkowa dodatkowa atrakcja

Chcemy, aby czas spędzony w Radocza Park był miłym wspomnieniem, do którego będzie można powracać nie tylko w myślach, dlatego postanowiliśmy dać możliwość uwiecznienia tych szczęśliwych chwil. W Boże Narodzenie zaplanowana jest bezpłatna świąteczna sesja zdjęciowa, więc będzie to doskonała okazja do zrobienia rodzinnych zdjęć, które z dumą będzie można prezentować w rodzinnym albumie.

Gorąco zachęcamy każdego, kto marzy o Świętach poza domem, do spędzenia ich w hotelu Radocza Park, nie tylko w tym roku, ale także w kolejnych latach. Zadbamy o to, by był to naprawdę szczęśliwy czas.

Na koniec chcielibyśmy wszystkim Wam życzyć zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia!