Jak spędzić Wielkanoc w tym roku?

wielkanoc pisanki

Gorączkowe poszukiwania składników na świąteczną babkę, stanie w długich kolejkach w sklepach i dźwiganie ciężkich zakupów do domu. Ponadto wielogodzinne przygotowywanie posiłków, gotowanie i ozdabianie jajek… Okres przed Wielkanocą niemal u każdej osoby wygląda tak samo. Są to dni, w których najważniejsze jest wysprzątanie mieszkania i zadbanie o świąteczne menu. Trzeba przyznać, że dla większości z nas jest to dość nerwowy czas. A gdyby tak w tym roku zapomnieć o świątecznych przygotowaniach i spędzić Wielkanoc w hotelu? Gorąco do tego namawiamy, ponieważ hotel Radocza Park przygotował wyjątkową świąteczną ofertę! Co zaplanowaliśmy dla naszych gości?

Okazja do wydłużenia weekendu

Oczywiście mamy świadomość tego, że Święta Wielkanocne trwają tylko dwa dni, jednak dla naszych gości przygotowaliśmy specjalne ceny na pobyty trzy-, cztero- i pięciodniowe. W końcu wyjazd z domu na weekend nie musi kończyć się tak szybko, a celebracja świąt poza domem jest idealnym pretekstem do wzięcia dłuższego urlopu.

Na początek przywitanie!

Cieszymy się z przyjazdu każdego gościa, co chcemy podkreślić gorącym przywitaniem w postaci poczęstunku własnej roboty trunkiem. Osoby dorosłe będą miały okazję posmakować naszej cytrynówki, natomiast dla młodszych gości przygotowaliśmy kubek gorącej czekolady.

Dla każdego coś smacznego

Święta Wielkanocne nie mogą się odbyć bez tradycyjnych polskich dań, ale też łakoci. W Niedzielę Wielkanocną nasi goście będą mogli zjeść świąteczne śniadanie w formie bufetu szwedzkiego. Na stołach będą czekały pyszne sałatki, przystawki na bazie jaj, smaczne szynki oraz dodatki. Zadbaliśmy również o osoby, które nie wyobrażają sobie świąt bez słodkości – w restauracji będzie przygotowany specjalny kącik z łakociami.

W naszym świątecznym menu zaplanowaliśmy również zupę w porze lunchu oraz świąteczną obiadokolację.

Relaks w strefie SPA&Wellness

Radocza Park, czyli hotel pod Krakowem z basenem to doskonałe miejsce do wypoczynku. Sprzyja ku temu nie tylko malownicza okolica, ale też wygody, które czekają na naszych gości w hotelu. W ramach wielkanocnego pakietu dajemy możliwość skorzystania z rodzinnego seansu w Jaskini Solnej, który pozwoli się wyciszyć, ale też „naładować baterie” na dalsze atrakcje.

Gwarantujemy również nielimitowany dostęp do Strefy Wellness, gdzie czeka basen, sauna parowa oraz jacuzzi. Ponadto nasi goście mogą w sposób nieograniczony korzystać z sauny fińskiej oraz Infrared i z sali fitness.

W Strefie Wellness można również otrzymać voucher o wartości 30 zł na zabieg w hotelowym Centrum SPA.

Atrakcje dla najmłodszych

Podczas gdy rodzice będą korzystali z dobroczynnych zabiegów w Strefie SPA&Wellness, dzieci mogą ten czas spędzić równie ciekawie. Dla najmłodszych przygotowaliśmy animacje plastyczne i ruchowe w sobotę poprzedzającą święta oraz w niedzielę. Podczas tych zajęć maluchy będą mogły doskonalić swoje umiejętności artystyczne i nie tylko.

To, na co każdego roku czekają dzieci podczas Świąt Wielkanocnych jest śmigus-dyngus. Tym razem nie musi się on skończyć zamoczoną podłogą. Wybierając pobyt w naszym hotelu, rodzice mogą mieć pewność, że dzieci z pewnością będą całe mokre, ale jednocześnie bezpieczne i szczęśliwe! Śmigus-dyngus w naszym hotelu jest bowiem organizowany w basenie!

Podsumowanie

Święta poza domem mogą być naprawdę świetnie spędzonym czasem. Przygotowaniem posiłków zajmą się specjaliści, a jedynym zadaniem naszych gości będzie błogi odpoczynek i relaks. Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły pakietu wielkanocnego, wystarczy kliknąć tutaj. Do zobaczenia na początku kwietnia!