Gdzie spędzić majówkę 2021?

dwoje ludzi na pikniku majówkowym

Po Wielkanocy wszyscy z utęsknieniem czekają na kolejny długi weekend, czyli majówkę! Weekend majowy jest bowiem doskonałą okazją do opuszczenia domowych pieleszy, do wyjazdu w rodzinne strony lub wręcz przeciwnie – do odwiedzenia nowych miejsc na turystycznej mapie Polski. Z pewnością warto zwiedzić okolicę naszego hotelu Radocza Park! Dla naszych gości przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety, dzięki którym każdy będzie mógł wypocząć, ale też zrobić coś dobrego dla swego ciała. Jakie atrakcje przygotowaliśmy?

Dlaczego właśnie Radocza Park?

Nasz hotel pod Krakowem to doskonałe miejsce dla osób, które marzą o odpoczynku i bliskości natury. Położony w malowniczej okolicy małopolski daje szansę na zwiedzanie okolicznych lasów, na długie piesze, ale też rowerowe wędrówki. Przyjemność z pobytu w naszym kompleksie mogą czerpać osoby, które lubią aktywność na świeżym powietrzu, ale także te, które preferują relaks w SPA – w naszej ofercie majówkowej nie mogło zabraknąć atrakcji na miejscu. Można się bowiem zdecydować na pakiet „Weekendowe odprężenie” lub „Weekend we dwoje”. Czym charakteryzuje się każdy z nich?

Weekendowe odprężenie

Pakiet dostępny jest w wersji dwu- lub trzydniowej. W obydwu przypadkach gwarantujemy nielimitowany dostęp do strefy SPA&Wellness, czyli można bez ograniczeń korzystać z basenu, sauny fińskiej oraz jacuzzi. Zadbaliśmy również o rozrywkę dla najmłodszych: dzieci mają nieograniczony dostęp do sali zabaw oraz mogą nieodpłatnie grać w bilard.

W opcji dwudniowej przygotowaliśmy dla naszych gości możliwość skorzystania z kąpieli piwnej wraz z degustacją tego trunku. Z pewnością taka forma odpoczynku zainteresuje mężczyzn. Kobiety mogą skorzystać z kąpieli w blasku świec wraz z oliwieniem ciała – zabiegu, który nawilży i ujędrni skórę. Po kąpieli para może wybrać się na seans w jaskini solnej.

W przypadku pobytu trzydniowego przygotowaliśmy masaż klasyczny dla jednej osoby, natomiast dla drugiej masaż odżywczym masłem shea (częściowy).

Weekend we dwoje

Pakiet „Weekend dla dwoje” to propozycja dla par, które chcą spędzić dwa lub trzy dni w bardzo romantycznej atmosferze. Para po przyjeździe zostanie przywitana butelką wina, a wieczorem będzie mogła się rozkoszować swoją bliskością podczas romantycznej kolacji przy blasku świec. W opcji dwudniowej przewidzieliśmy jeszcze kąpiel dla dwojga. Oczywiście tak jak w przypadku „Weekendowego odprężenia” gwarantujemy nieograniczony dostęp do strefy Wellness i dodatkowo do sali fitness.

Jeśli nasi gości zdecydują się zostać u nas na trzy dni, przewidzieliśmy dodatkowe zabiegi pielęgnacyjne dla pary. Paniom oferujemy peeling kawitacyjny twarzy, natomiast dla panów przygotowaliśmy częściowy klasyczny masaż wybranej partii ciała.

Oczywiście by pobyt w naszym hotelu był w pełni komfortowy, zapewniamy również dodatkowe udogodnienia, takie jak bezpłatny parking bezpośrednio przy hotelu oraz darmowy dostęp do internetu.

Długi majowy weekend to nie czas na pozostanie w domach. Warto wykorzystać ten jeden dodatkowy dzień wolnego na odpoczynek w komfortowym hotelu Radocza Park w malowniczej okolicy. To może być weekend, który będzie miło wspominany przez wiele lat!