SPA dla przyszłych mam – poznaj nasze pakiety zabiegów

kobieta w ciąży w spa

Kobiety spodziewające się dziecka muszą szczególnie dbać o swoje zdrowie, ale nie można przecież zapominać o tym, że w tym wyjątkowym okresie życia, każda z nas chce się czuć pięknie! Z myślą o wszystkich przyszłych mamach przygotowaliśmy pakiety w naszym centrum SPA, po których każda kobieta poczuje się kwitnąco, świeżo i młodo. Czym w takim razie chcemy zaskoczyć przyszłe mamy?

Pakiet w SPA dla przyszłych mam

Decydując się na pobyt w hotelu Radocza Park można zdecydować się na zabiegi w najnowocześniejszym SPA w Małopolsce. Wypoczynek w naszym kompleksie to doskonała okazja do zadbania o swoje ciało, ale i duszę, co doskonale pokazuje pakiet SPA dla kobiet spodziewających się dzidziusia. Wspomniana oferta to tak naprawdę trzy warianty. W ramach każdego z nich dostępny jest seans w Jaskini Solnej, który pozwoli się wyciszyć, cieszyć się magią kolorów odbijających się od brył soli, a przede wszystkim da możliwość oddychania prozdrowotnym powietrzem z dużą zawartością jodu.

W każdym wariancie znalazło się również coś na orzeźwienie: proponujemy szklankę świeżo wyciskanego soku, który dostarczy organizmowi niezbędnych witamin i energii.

Zabiegi w wariancie I

W pierwszym wariancie naszej oferty dla przyszłych mam znajduje się masaż stóp, co z pewnością doceni każda kobieta, która w trakcie ciąży boryka się z opuchlizną tej części ciała. Masaż, poza tym, że ma działanie relaksacyjne, poprawi krążenie krwi, dzięki czemu obrzęk się zmniejszy.

Poza odświeżeniem skóry twarzy w ramach pakietu dostępny jest również zabieg poprawiający wygląd dłoni, czyli zabieg parafinowy. Parafina tworzy na skórze ochronną barierę, która zapobiega utracie wody. Ponadto ma w swoim składzie substancje, które świetnie natłuszczają skórę, rozgrzewają ją i zmiękczają. Po zabiegu dłonie prezentują się znacznie młodziej, skóra jest elastyczna i przyjemna w dotyku.

Zabiegi w wariancie II

Pierwszym zabiegiem w ramach wariantu numer 2 jest Aqua – wypełnienie kwasem hialuronowym. Zabieg pozwoli pozbyć się niechcianych zmarszczek znajdujących się wokół oczu i ust. Po zabiegu skóra będzie napięta i będzie się wyraźnie młodziej prezentować.

W tym wariancie oferujemy również wcześniej wspomniany zabieg parafinowy na dłonie.

Zabiegi w wariancie III

Szczególnie w trakcie ciąży warto dbać o odpowiednie napięcie skóry, dlatego w naszym trzecim wariancie nie mogło zabraknąć zabiegu modelującego ciało z wykorzystaniem odżywczych białych kwiatów. Po zabiegu skóra jest bardziej elastyczna i napięta, miękka i gładka w dotyku.

Przyszłym mamom oferujemy również bardzo relaksujący masaż twarzy lub stóp, który pozwoli zredukować napięcie mięśni i przyjemnie się zrelaksować.

Pierwsze miesiące po urodzeniu dziecka są dla mamy bardzo intensywne. Nieustanna opieka nad maluszkiem bardzo często wyklucza możliwość dbania o własną urodę, dlatego warto jeszcze w czasie ciąży korzystać z chwil wyłącznie dla siebie i zdecydować się na zabiegi poprawiające urodę dla przyszłych mam. Ten jeden dzień relaksu pozwoli na chwilę się wyciszyć i odgonić myśli od kupowania zapasów pieluszek, łóżeczka czy od wybierania tapety do pokoju dziecięcego…