Sale konferencyjne – wybierz miejsce dla swojego biznesu

Sale konferencyjne - wybierz miejsce dla swojego biznesu

Wybierając idealne miejsce do zorganizowania konferencji, należy wziąć pod uwagę obiekt i jego otoczenie, a także dostępne sale konferencyjne. To w nich właśnie spędzimy najwięcej czasu. Decyzja uzależniona powinna być od charakteru spotkania, liczby uczestników oraz długości jego trwania. Jakie zatem sale konferencyjne oferuje hotel Radocza Park Active&Spa?

W każdej z sal istnieje możliwość odpowiedniego wyboru układu ustawienia krzeseł i stołów. Od tego w głównej mierze zależy, ile osób jest w stanie pomieścić dana sala.

Do 200 osób – duża konferencja

Największa sala konferencyjna A+B dostępna w hotelu Radocza Park Active&Spa pomieści max. 180-200 osób. Aby taka ilość była możliwa, preferowane jest ustawienie teatralne. Wszystkie krzesła zwrócone są w stronę ekranu, ustawione w rzędach. Dla osób, które prowadzić będą ożywione dyskusje i zależy im na tym, aby wszyscy uczestnicy widzieli siebie nawzajem, zaproponować możemy układ podkowy. Dzięki temu rozwiązaniu łatwiej się rozmawia oraz notuje. Należy pamiętać, że takie ustawienia jednak zmniejsza możliwą ilość uczestników o ponad połowę, czyli do max. 90 osób.

Średnie konferencje 30 – 60 osób

Średnie konferencje dla 30-60 osób są zdecydowanie najbardziej popularne. Bardzo często to szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, wdrażające nowych pracowników lub obsługę nowych działów w firmie. Z reguły organizowane są w ustawieniu podkowy, szkolnym, sporadycznie prezydialnym, czy teatralnym. Podkowa w tym przypadku gwarantuje najbardziej intymne środowisko.

Małe konferencje do 10-12 osób

Spotkania tego typu również się zdarzają i mają bardzo często charakter VIPowski. Stanowią zwykle część dużych konferencji. W tym celu przygotowaliśmy 12 osobową salę VIP, która sprawdzi się idealnie np. podczas zebrań zarządu i omówienia ważnych kwestii. Posiada sprzęt umożliwiający przeprowadzenie video-konferencji.