Sala weselna – pierwsze wrażenie

Sala weselna – pierwsze wrażenie

Organizacja wesela to z reguły bardzo czasochłonny proces, który trwać może nawet kilkadziesiąt miesięcy. Najlepsze sale weselne są bardzo oblegane, dlatego właśnie od znalezienia odpowiedniego miejsca powinno się zaczynać organizację całego przedsięwzięcia. Wybór sali może mieć także wpływ na liczbę gości, rodzaj muzyki, wielkość zespołu oraz na drobniejsze kwestie takie jak kolorystyka, kwiaty i wystrój. Na co więc należy zwrócić uwagę podczas pierwszych oględzin sali weselnej?

Wielkość sali

Idealna sytuacja jest wtedy, gdy dobieramy sale do ilości gości, a nie na odwrót. Jeśli zatem planujemy wesele na 200 osób, to nie bierzemy w ogóle pod uwagę tych przeznaczonych na mniejsze, kilkudziesięcioosobowe przyjęcia. Nawet, gdyby pasowały pod każdym możliwym względem, to decydując się na nie, musielibyśmy ograniczyć liczbę gości. Warto więc przed wizytą w danym miejscu np. hotelu zajrzeć na stronę internetową bądź zadzwonić na recepcję i od razu dopytać o wielkość. Sala weselna w hotelu Radocza Park Active&Spa pomieści do 150 osób.

Okolica

Okolica, w jakiej znajduje się sala weselna ma bardzo duże znaczenie. Możliwość swobodnego wyjścia na zewnątrz to istotny aspekt każdego przyjęcia. Nasi goście czują się bardziej komfortowo, gdy mogą bez przeszkód zaczerpnąć świeżego powietrza. Warto zatem zadbać o atrakcyjność najbliższego otoczenia. Niewątpliwym atutem oferowanym przez hotel Radocza Park Active&Spa jest jego położenie, a także przepiękny widok na góry, jaki rozpościera się z okien obiektu. Ponadto górską panoramę można z powodzeniem wykorzystać np. do zdjęć. Sesja wykonana przy świetle zachodzącego słońca na tle pasm górskich to niezapomniana pamiątka z wesela.

Pierwsze wrażenie jest niezwykle istotne w każdej niemalże sytuacji. Nasze odczucia podczas prezentacji sali weselnej, możliwości jej wykorzystania oraz potencjał mogą okazać się bardzo ważnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji. Czasem najdrobniejszy detal stanowi klucz do znalezienia idealnego miejsca na organizację przyjęcia weselnego.