Rodzinne weekendy – jak je wykorzystać?

john-mark-smith-9QTQFihyles-unsplash

Obecnie cierpimy na niedosyt czasu. Ciągłe zawirowania, nadmiar obowiązków, nadgodziny czy nawet zabieranie pracy do domu, skutecznie zabijają nasz czas wolny. Pewne rzeczy jesteśmy w stanie przeboleć, przywykliśmy do tego i nie są dla nas niczym zaskakującym. Jednak najbardziej dotykają nas sytuacje, w których moglibyśmy ten czas spożytkować na umacnianie więzi rodzinnych, tworzenie wspaniałych chwil oraz wspomnień ze swoimi dziećmi. Czasami w wyniku przypadku a czasem w przypadku celowej organizacji udaje nam się zyskać czas na wspólny rodzinny weekend. Tylko jak go wykorzystać?

Dlaczego wspólne weekendy są tak ważne?

Przed tym pytaniem staje wielu rodziców. Z jednej strony każda chwila spędzona wspólnie, jest chwilą wyjątkową, niezależnie od miejsca czy czasu. Z drugiej wszyscy pragniemy dla nas czegoś wyjątkowego i chcemy stworzyć jak najlepsze wspomnienia. Wiele rodzin wybiera wspólnego grilla czy wędrówkę górską. Tylko co w przypadku gdy nie ma sezonu albo gdy domyślamy się, że to, co dla nas piękne i fascynujące, może okazać się dla naszej pociechy zwykłą nudą czy udręką. Nie polecamy rezygnować z pewnych rzeczy jak piękne widoki górskie podczas wędrówki na świeżym powietrzu. Jednak umiejętnie je urozmaicić, zwłaszcza jeśli chodzi o najmłodszych. Świetnym wyborem będzie okolica zawierająca w sobie wiele atrakcji jak choćby okolice Zatoru. Niedaleko od gór, świeże powietrze a dookoła pełno atrakcji.

irina-murza-vENEN2cryYQ-unsplash

Super zabawa w parku rozrywki

Między innymi Energylandia, którą możemy potraktować jako dodatek lub plan na cały dzień. Szereg atrakcji, olbrzymia przestrzeń. Możemy to również podzielić na poszczególne dni, tak żeby nic nam nie umknęło. W jedynym się bawimy, a drugiego wędrujemy. Tylko w takiej chwili warto zadbać o odpowiedni nocleg, który nie będzie nam utrudniał zaplanowanego pobytu. Jednym z takich miejsc jest Hotelu pod Zatorem Radocza Park Active&Spa , które nawet w późnych godzinach zapewni odpowiednie rozrywki dla młodszych, jak i starszych gości. Dzięki niemu pobyt w hotelu nie będzie jedynie bazą wypadową a kolejnym punktem na mapie naszych atrakcji.


Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.