Radocza Park Active&Spa – Hotel przyjazny rodzinom niedaleko Energylandii

Energylandia to wyjątkowy w skali europejskiej rodzinny park rozrywki, który w okresie wakacyjnym odwiedza codziennie kilka tysięcy osób. To miejsce, gdzie każdy bez wyjątku przeżyje niezapomnianą przygodę. Energylandia proponuje bowiem liczne atrakcje, które zadowolą nawet najbardziej wymagających miłośników, nie tylko ekstremalnych rozrywek. Jeśli szukacie czegoś ekstra dla siebie i swoich dzieci dla urozmaicenia letniego wakacyjnego pobytu lub weekendu, to rodzinny wypad do Energylandii na pewno was usatysfakcjonuje. W ciągu dwóch, trzech dni można skorzystać z większej ilości atrakcji, nawet w przypadku dłuższych kolejek do obleganych rollercoasterów. Taka wycieczka wymaga jednak znalezienia noclegu o odpowiednim standardzie. Miejscem przyjaznym rodzinie, jest hotel Radocza Park Active&Spa. Decydując się na obiekt, w którym chcemy przenocować w czasie wizyty w Enerylandii, koniecznie trzeba mieć na uwadze jego dogodną lokalizację. Hotel Radocza Park Active&Spa znajduje się we wsi Radocza, zaledwie 12 km od Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Tutaj po dniu pełnym emocji można w błogiej ciszy zregenerować siły przed kolejną porcją niezapomnianych wrażeń. Ponadto dzieci, zwłaszcza te najmniejsze, potrzebują spokoju, żeby w pełni odpocząć i wyspać się, co także zapewnia nasz obiekt położony z dala od zgiełku miejskiego oraz w znacznej odległości od dróg krajowych. Warto wiedzieć, że w hotelu Radocza Park Active &Spa można kupić bilety do parku z 5% zniżką. Wybierając hotel, w którym chcemy się zatrzymać wraz z pociechami, należy wziąć pod uwagę nie tylko lokalizację, ale również dodatkowe atrakcje, jakie jest w stanie zapewnić. Hotel Radocza Park Active&Spa oprócz Strefy Wellness z basenem,jacuzzi i sauną parową ma w swojej ofercie Active Park gdzie najmłodsi mogą aktywnie spędzić czas np. pokonując trasę w parku linowym lub zjeżdżając na tyrolce.

Energylandia to wyjątkowy w skali europejskiej rodzinny park rozrywki, który w okresie wakacyjnym odwiedza codziennie kilka tysięcy osób. To miejsce, gdzie każdy bez wyjątku przeżyje niezapomnianą przygodę. Energylandia proponuje bowiem liczne atrakcje, które zadowolą nawet najbardziej wymagających miłośników, nie tylko ekstremalnych rozrywek.

Jeśli szukacie czegoś ekstra dla siebie i swoich dzieci dla urozmaicenia letniego wakacyjnego pobytu lub weekendu, to rodzinny wypad do Energylandii na pewno was usatysfakcjonuje. W ciągu dwóch, trzech dni można skorzystać z większej ilości atrakcji, nawet w przypadku dłuższych kolejek do obleganych rollercoasterów. Taka wycieczka wymaga jednak znalezienia noclegu o odpowiednim standardzie. Warto szukać hotelu blisko miejscowości Zator. Miejscem przyjaznym rodzinie, jest hotel Radocza Park Active&Spa.

Radocza Park Active&Spa - Hotel przyjazny rodzinom niedaleko Energylandii

 

Decydując się na obiekt, w którym chcemy przenocować w czasie wizyty w Enerylandii, koniecznie trzeba mieć na uwadze jego dogodną lokalizację. Hotel Radocza Park Active&Spa znajduje się we wsi Radocza, zaledwie 12 km od Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Tutaj po dniu pełnym emocji można w błogiej ciszy zregenerować siły przed kolejną porcją niezapomnianych wrażeń. Ponadto dzieci, zwłaszcza te najmniejsze, potrzebują spokoju, żeby w pełni odpocząć i wyspać się, co także zapewnia nasz obiekt położony z dala od zgiełku miejskiego oraz w znacznej odległości od dróg krajowych.

Warto wiedzieć, że w hotelu Radocza Park Active &Spa można kupić bilety do parku z 5% zniżką.

Wybierając hotel, w którym chcemy się zatrzymać wraz z pociechami, należy wziąć pod uwagę nie tylko lokalizację, ale również dodatkowe atrakcje, jakie jest w stanie zapewnić.

Hotel Radocza Park Active&Spa oprócz Strefy Wellness z basenem,jacuzzi i sauną parową ma w swojej ofercie Active Park gdzie najmłodsi mogą aktywnie spędzić czas np. pokonując trasę w parku linowym lub zjeżdżając na tyrolce.


1 komentarz

  1. Razem z mężem mamy takie miejsce, gdzie zawsze wracamy kiedy potrzebujemy wypocząć! Cisza, spokój, śpiew ptaków- miło wspominany spędzony czas w towarzystwie natury, a nasze dzieci nie narzekają na brak zajęć. Świetna, przyjazna oraz pomocna obsługa hotelu! 🙂