Prezent na koniec wakacji – zaplanuj wycieczkę dla dzieci

ashton-bingham-SAHBl2UpXco-unsplash

Zbliżający się wielkimi krokami wrzesień większości z naszych pociech nie napawa optymizmem. Część kolonii i organizowanych wycieczek odbywa się w lipcu i sierpień dzieci spędzają najczęściej w domach. Aby umilić im ostatnie letnie chwile leniuchowania, warto zorganizować krotką, ale pełna atrakcji wycieczkę.

Park rozrywki

Jednym z miejsc, do którego zawsze warto się wybrać z dziećmi jest park rozrywki, takie jak np Energylandia. Znajdzie się tam miejsce dla każdego, w każdym wieku, i dla starszych miłośników ekstremalnej jazdy i dla najmłodszych. Park rozrywki ma w swojej ofercie bardzo zróżnicowane atrakcje podzielone na strefy, i tak znajdziecie tam strefę dla rodzin, strefę wodną, czy strefę bajową. Tego typu wycieczkę można spokojnie zorganizować w jeden dzień, jednak osoby z daleka bądź takie, które jednego dnia nie zdążą skorzystać ze wszystkich zaplanowanych atrakcji, zapraszamy do hotelu Radocza Park, gdzie zrelaksujecie się i odpoczniecie przed kolejnym dniem pełnym pozytywnej energii.

robert-collins-tvc5imO5pXk-unsplash

Aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu

Innym sposobem na krótką wycieczkę z dzieckiem jest wypad w góry. Piękne widoki połączone z pieszymi wędrówkami, które męczą nogi, ale pozwalają odpocząć głowie, która już niedługo znów będzie intensywnie pracować. Ponadto góry świetnie sprawdzają się przy mniej słonecznej pogodzie, kiedy jest chłodniej, jest to zatem doskonały czas, żeby oderwać dziecko sprzed wszelkich ekranów komputera i telefonu.

Wycieczka w góry, do parku rozrywki, czy może zwiedzanie ruin jednego z wielu pięknych zamków w Polsce to bardzo dobry sposób na spędzenie letniego weekendu. Pozwala nacieszyć się latem i ostatnimi chwilami ciepła, a także pozwala odpocząć i naładować baterie przez kolejnymi miesiącami wytężonej pracy.


Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.