Pomysł na babski weekend

weekend w spa

Chciałabyś wreszcie porządnie nagadać się ze swoją najlepszą przyjaciółką? Wyskoczcie na babski weekend! Wybierzcie fajny hotel w ciekawej okolicy. Jeśli pogoda dopisze, będziecie mogły ruszyć na zwiedzanie atrakcji niedaleko hotelu. Jeśli nie, spokojnie poplotkujecie sobie w hotelowym SPA. Dokąd pojechać?

Trochę miasta i trochę przyrody

Poszukajcie dobrego hotelu SPA pod Krakowem. Jadąc do hotelu będziecie mogły zatrzymać się w mieście i zwiedzić jego najsłynniejsze zabytki lub po prostu zgubić się w urokliwych alejkach Starego Miasta. Spacerując na pewno natkniecie się na jedną z wielu klimatycznych kawiarenek, w których odpoczniecie i zjecie coś słodkiego. Gdy znudzi Wam się tłum turystów, możecie pojechać dalej. Odkryjecie, ile niesamowitych atrakcji znajduje się w okolicach Krakowa, Zatora i Wadowic. Być może zdecydujecie się na przejażdżkę szalonym rollercoasterem lub zechcecie zrobić sobie kilka fotek z naturalnych rozmiarów dinozaurami w Zatorze? Małopolska oferuje ogrom atrakcji, na pewno będziecie się świetnie bawić.

Relaks

Gdy zmęczone, ale szczęśliwe dotrzecie wreszcie do hotelu, nadejdzie pora na wyciszenie i zrelaksowanie się. Udajcie się do hotelowego SPA! Tam możecie oddać się w ręce profesjonalistów, którzy zadają o to, by do Waszych ciał wróciła energia, a napięcie w mięśniach zniknęło. Zapytajcie, czy SPA oferuje jakieś zabiegi dla dwóch osób – nie będziecie musiały przerywać plotek! Późnym wieczorem możecie odwiedzić hotelowy basen. Kołysanie wody i relaksacyjne hydromasaże będą idealnym zwieńczeniem szalonego dnia. W dobrym hotelu nie może oczywiście zabraknąć dobrej restauracji. Będziecie mogły więc udać się na pyszny posiłek i na jeden wieczór zapomnieć o zmywaniu, praniu, prasowaniu i całej liście rzeczy do zrobienia, która czekałaby na Was w domu. Gdy wstaniecie, śniadanie będzie już na Was czekało. Jeśli wybierzecie hotel, oferujący dodatkowe atrakcje, być może przed wyjazdem zdecydujecie się jeszcze na szalony wyczyny w parku linowym? Jeśli nie, po prostu przejdźcie się po okolicy i podziwiajcie widoki.