Gdzie można spędzić weekend we dwoje?

Para zakochanych

W dzisiejszym zabieganym świecie wiele par ma tak naprawdę mało czasu na to, by spędzić czas tylko we dwoje. Oczywiście na taki stan rzeczy wpływają obowiązki służbowe, które niestety coraz częściej wybiegają poza ośmiogodzinny czas pracy. Do tego dochodzą dzieci i zmęczenie. Warto jednak raz na jakiś czas, bez okazji, pokusić się o wspólny weekend, by odbudować łączącą więź, miłość i przywiązanie. Taki wspólny weekend powinien mieć odpowiednią otoczkę. Świetnie, gdy znajdziecie czas, by poleniuchować dwa dni w domu w łóżku, ale znacznie lepsze atrakcje czekają poza domem! Idealnym miejscem na weekend we dwoje jest Małopolska, a mianowicie, Radocza. Zapraszamy zatem do hotelu Radocza Park!

Weekend poza domem – plusy i minusy

Kiedy już znajdziecie weekend, który w całości możecie sobie poświęcić, pozostają dwie możliwości: słodkie lenistwo w swoim zacisznym gniazdku lub poznanie atrakcji nowego miejsca. Atutem pozostania w domu jest fakt, że żadne z Was nie musi się specjalnie ubierać, zastanawiać się, jaka będzie pogoda na wyjeździe i jakie w związku z tym zabrać ubrania. Możecie spędzić dwa dni, robiąc to, co lubicie: może to być wspólne gotowanie, oglądanie seriali, planszówki i tak naprawdę mnóstwo innych rzeczy.

Warto jednak czasem wyłonić się ze swojej domowej strefy komfortu, by poznać nowe rejony, nie tylko swojej okolicy, ale też Polski. Jeśli więc dotychczas nie mieliście okazji rozkoszować się atutami Małopolski, czas to zmienić. Zachęcamy do przyjazdu do hotelu Radocza Park. Jeśli nie mieszkacie w pobliżu, będziecie pewnie musieli pokonać drogę do nas, ale naprawdę warto!

Malownicze widoki, okolica z dala od miejskiego zgiełku czy możliwość romantycznych spacerów – atutów pobytu u nas jest naprawdę sporo. Kiedy już spakujecie walizki i po trasie pojawicie się w progu naszego hotelu, przygoda się dopiero zacznie. Jeśli jednak nie jesteście miłośnikami wędrówek, lecz wolicie błogi relaks, zakosztujecie go w naszym kompleksie. Minusem pobytu u nas będzie jedynie fakt, że nie możecie całego życia spędzić na odpoczynku właśnie u nas!

Weekend we dwoje, czyli co przygotowaliśmy dla naszych Gości

Strefa Wellness. Relaks, niezależnie od tego, czy w formie aktywnej, czy pasywnej, jest potrzebny każdej osobie. Każdą formę odpoczynku gwarantuje nasza Strefa Wellness, czyli kompleks składający się z basenu oraz jacuzzi. Nie musicie pływać wyczynowo, by odnaleźć radość ze wspólnego przebywania w basenie – czasem wystarczą tylko leniwe ruchy, by poczuć rozluźnienie. Oczywiście po pląsach w basenie zapraszamy do jacuzzi i relaksującej mocy bąbelków.

Centrum SPA. Już dawno zniknęło przekonanie, że SPA dedykowane jest wyłącznie kobietom. Dziś oboje możecie czerpać przyjemność z najróżniejszych zabiegów dostępnych w naszej strefie piękności. Możecie się zdecydować na zabiegi na ciało, twarz, masaże relaksujące czy długie kąpiele. Po takim relaksie będziecie się czuć jak nowo narodzeni!

Restauracja Czeremcha. Był czas na relaks, zabiegi upiększające, czas więc coś zjeść! Doskonałe jedzenie znajdziecie w naszej Restauracji Czeremcha, gdzie pod okiem naszego szefa kuchni wychodzą przepyszne dania z lokalnych produktów. Szczególnie zachęcamy do zamawiania dań z menu regionalnego, dzięki któremu poznacie m.in. karpia w nowej odsłonie. Tak wykwintne i nowe dania mogą się okazać idealne na romantyczną kolację.

Strefa rozrywki. We dwójkę można się świetnie bawić, jeśli oboje lubicie zdrową rywalizację. Bowling, darty, piłkarzyki, a może bilard? Spróbujcie swoich sił w popularnych grach. Może wygrany będzie miał obiecany wieczorny masaż u swojego partnera?

Chcecie więcej inspiracji na weekend? Sprawdźcie nasz inny wpis: Weekend we dwoje – Małopolska.