Co możesz zyskać organizując rodzinne święta w hotelu?

wout-vanacker-497472-unsplash

Święta tuż za rogiem więc wiele osób zaczyna się poważnie zastanawiać nad zorganizowaniem rodzinnego spotkania, aby móc spędzić ten magiczny czas w gronie najbliższych osób. Przygotowania potrafią niemal każdemu spędzić sen z powiek. Wybór odpowiedniego miejsca, wystroju, gotowanie wigilijnych potraw, zapewnienie atrakcji najmłodszym może nastręczyć wiele trudności. Święta to przede wszystkim czas dla dzieci, rodziny i właśnie dlatego ważne jest, by każdy czuł się wtedy wyjątkowo. Coraz więcej osób decyduje się na spędzenie ich poza domem, pozostali podchodzą do tego tematu sceptycznie. Wyjaśniamy, co można zyskać, organizując święta np. w hotelu.

Święta z pięknymi widokami

Pierwsza kwestia to wybór odpowiedniego obiektu. Nie każdy dom, a tym bardziej mieszkanie jest w stanie pomieścić i zapewnić komfort wszystkim, zwłaszcza jeśli zapraszamy dalszych krewnych, żeby przynajmniej raz w roku przy wigilijnym stole zacieśnić rodzinne więzy. Ze względu na brak dostatecznej ilości miejsca ograniczamy się wtedy zazwyczaj do biesiady przy suto zastawionym stole w salonie z telewizorem. Decydując się na hotel Radocza Park Active&Spa, wybierzecie Państwo przestronne, komfortowe pokoje, w których każdy po wspólnie spędzonych chwilach będzie miał także czas na odrobinę prywatności i spokoju. Podczas pięciodniowego pobytu ze śniadaniami, obiadokolacjami i tradycyjnym Wieczorem Wigilijnym ze Św. Mikołajem zapomnicie o konieczności gotowania, szykowania, podawania i zmywania.

andre-benz-477432-unsplash

Spędzanie świąt w jednym miejscu z pozoru mogą wydawać się nudne. Nic bardziej mylnego. W hotelu czekają na Was seanse w Jaskini Solnej i nielimitowany dostęp do Strefy Wellness (basenu, sauny parowej oraz jacuzzi). Dlatego należy pamiętać o zabraniu strojów kąpielowych. To również świetna okazja, by móc poddać się relaksującym kąpielom i pozostałym zabiegom w Centrum SPA. Na bardziej aktywnych gości czeka salka fitness. Ponadto specjalnie dla Waszych dzieci hotel Radocza Park Active&Spa przygotował warsztaty tematyczne oraz wspólne ubieranie choinki połączone z wizytą św. Mikołaja. Do dyspozycji najmłodszych gości przeznaczona jest także sala zabaw. W obliczu tych wszystkich zalet ciężko uznać pomysł na rodzinne święta w hotelu za kompletnie chybiony. Oczywiście, są zwolennicy tradycyjnych rozwiązań, zwłaszcza seniorzy, którzy na ogół uważają, że powinno się je celebrować w domu. Jednak warto zastanowić się czy tradycja to w tym przypadku nie monotonia, ten sam schemat powtarzany co roku i tchnąć w nie nieco świeżości. Państwu pozostawiamy wybór w jaki sposób i gdzie wspólnie z najbliższymi spędzić ten magiczny czas.