Masaż w strefie SPA – co możemy zaoferować naszym gościom?

masaż gorącymi kamieniami

Większość z nas prowadzi zabiegany styl życia, a to wiąże się z chronicznym stresem, zmęczeniem i brakiem czasu na odpoczynek. Taki tryb funkcjonowania z czasem sprawia, że mięśnie stają się napięte i wręcz wołają o odpoczynek i chwilę relaksu! Gdy czujemy, że czas na moment wyciszenia, warto udać się do SPA. W hotelu Radocza Park dla naszych gości mamy przygotowaną szeroką ofertę masaży, wśród których każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Jesteśmy pewni, że dobrze wykonany masaż to nie tylko ukojenie dla ciała, ale i dla duszy! 

Masaż aromaterapeutyczny

Masaż terapeutyczny cieszy się wśród naszych gości sporym zainteresowaniem, m.in. przez fakt, że jest on uznawany za jeden z najprzyjemniejszych zabiegów. Ten rodzaj masażu łączy w sobie masaż relaksacyjny z wykorzystaniem aromatycznych olejków eterycznych. Cechą charakterystyczną tego masażu jest nie tylko przyjemny dla nosa zapach, ale też specjalna technika masażu. Ruchy są płynne i powolne, a intensywność i siła nacisku jest dobierana wedle indywidualnych preferencji gościa.

Masaż ciepłymi kamieniami

Nie każdy wie, że masaż kamieniami ma nie tylko działanie relaksacyjne, ale też poprawia przemianę materii, pomaga w bólach mięśniowych, a dodatkowo świetnie poprawia samopoczucie. To idealna propozycja dla osób, które chcą na chwile odetchnąć od szarej rzeczywistości i problemów związanych z pracą i codziennymi obowiązkami.

Masaż kamieniami wywodzi się z Dalekiego Wschodu i opiera się na teorii związanej z przepływem energii w organizmie. Jak w takim razie się go wykonuje? Kamienie kładzie się wzdłuż kręgosłupa, następnie masażysta zanurza dwa osobne kamienie w oliwie z oliwek i delikatnie masuje nimi ciało. Tak wykonany masaż pobudza krążenie i motywuje organizm do pozbycia się toksyn.

Masaż stemplami

Masaż stemplami dla wielu osób może być zagadką. Ta technika masażu wywodzi się z Tajlandii i Indonezji. Ciało posmarowane olejkiem masowane jest rozgrzanymi sakiewkami wypełnionymi mieszkanką ziół, przypraw oraz kwiatów. Podczas masażu z sakiewek dodatkowo wydobywa się bardzo przyjemny aromat, który koi nerwy i pozwala się zrelaksować. Masaż ponadto pozwala się odstresować i pozbyć się zmęczenia zarówno fizycznego, jak i psychofizycznego.

Masaż odżywczym masłem Shea

Masło Shea jest od wieków wykorzystywane w produktach pielęgnacyjnych do ciała. Masaż tym właśnie masłem przede wszystkim korzystnie wpływa na wygląd skóry. Przed masażem produkt podgrzewany jest do temperatury 40 stopni, a następnie nakładany jest na ciało. Witaminy oraz składniki odżywcze znajdujące się w maśle przenikają do najgłębszych warstw skóry, dzięki czemu staje się ona widocznie nawilżona i gładka.

Masaż głowy lub twarzy

W naszej ofercie masaży znajduje się również masaż głowy lub twarzy. Masaż głowy pozwoli pozbyć się migreny, ale też bólu karku. Masaż twarzy z kolei, jeśli jest wykonywany regularnie, przyczyni się do zniwelowania oznak zmęczenia i starzenia, zmarszczki staną się mniej widoczne, a skóra nabierze młodzieńczego blasku.

Szukasz hotelu SPA w Małopolsce? Zapraszamy do Radocza Park, w którym możesz się zdecydować na jeden (albo więcej) z wielu ofert masażu. Po naszych masażach poczujesz się jak nowo narodzona osoba!