Majówka 2023 w Radocza Park – zapraszamy!

Majówka - relaks

Początek maja zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim możliwość dłuższego urlopu. W tym roku Święto Pracy, czyli 1 maja, wypada w poniedziałek, zaś Święto Konstytucji 3 maja w środę. Można przedłużyć sobie majowe wakacje, organizując wolny wtorek, a można nawet pokusić się o cały tydzień urlopu. Nieważne, ile dni wolnych uda się zagospodarować – liczy się to, by spędzić ten czas jak najlepiej. Warto postawić na odmianę i gdzieś wyjechać, spędzając ten czas poza domem. Jeżeli zależy Ci na rekreacji i wypoczynku, serdecznie zapraszamy do hotelu pod Krakowem, czyli Radocza Park!

Urlop majówkowy w okolicach Krakowa

Kraków to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, które koniecznie trzeba zwiedzić; zawsze znajdzie się tam jakieś miejsce, w którym jeszcze nas nie było. Poza Krakowem Małopolska ma do zaoferowania przepiękne, górskie widoki, które pozwolą się zrelaksować każdemu. Można także spędzić czas wolny aktywnie, wybierając się na wycieczkę w góry, by zaznać jak najwięcej świeżego powietrza i spokoju, a przy okazji trochę się rozruszać. Jeżeli chcesz spędzić majówkę w okolicach Krakowa, zarezerwuj pobyt w Radocza Park i skorzystaj z naszego pakietu!

Majówka 2023 – pakiet w naszym hotelu

Jak relaks, to tylko w Radocza Park! Przygotowaliśmy dla Was specjalny pakiet, który doskonale nada się dla całej rodziny. Pobyt 3-dniowy, 4-dniowy czy 5-dniowy – decyzja zależy tylko od Was i Waszego wolnego czasu! Oferta obejmuje nocleg w komfortowych, przytulnych pokojach hotelowych, śniadania w formie bufetu, a także obiadokolację, czy to grillową, czy serwowaną, czy też w formie bufetu. Dzieci do trzech lat mają śniadanie i nocleg w cenie.

Czeka Was również wypoczynek w naszym Centrum Spa, w tym zabieg dla osoby dorosłej i zdrowotny, niezwykle relaksujący seans w Jaskini Solnej, z którego może skorzystać cała rodzina. Co więcej, pakiet zapewnia nielimitowany dostęp do Strefy Wellness, która zawiera w sobie basen, jacuzzi oraz saunę parową. Ponadto zapewniamy pełen dostęp do sauny fińskiej i infrared, które mają bardzo pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Dla bardziej aktywnych istnieje możliwość swobodnego korzystania z sali fitness. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, tak by móc spędzić ten czas wolny zgodnie z upodobaniami. W razie potrzeby w całym hotelu istnieje bezpłatny dostęp do Internetu. Kierowcy mają też możliwość bezpłatnego korzystania z parkingu znajdującego się bezpośrednio przy hotelu.

Dodatkowe atrakcje

W pakiecie Majówka 2023 nie zabrakło też dodatkowych atrakcji. Oferujemy bilet na przejazd turystyczną ciuchcią „Śladami Ojca Świętego Jana Pawła II” w znajdujących się w okolicy Wadowicach. W ramach rozrywki można także skorzystać z godzinnej gry w hotelowym bowlingu, angażując w to całą rodzinę! Dla chętnych jest też dostępny stół do bilardu bez ograniczeń czasowych, zaś dzieci mogą cieszyć się salą zabaw przez cały czas pobytu. Ale to nie koniec – jeżeli przed pobytem lub podczas powrotu do domu chcecie zahaczyć o największy park rozrywki w Polsce, czyli Energylandię, mamy dla Was coś specjalnego: w naszej recepcji możecie zakupić bilet wstępu do parku z 5-procentowym rabatem!

Spraw, by ta majówka była niezapomniana, i odwiedź nasz hotel, ciesząc się z atrakcji, które oferujemy, a także korzystając z wielu możliwości, jakie daje województwo małopolskie. Sprawdź ofertę na naszej stronie i zarezerwuj termin pobytu już dziś!