Letni wypoczynek w czasach pandemii – tylko w Radocza Park!

małopolska

Trwająca na świecie pandemia spowodowała, że polscy turyści za cel wakacyjnych podróży obierają polskie miejscowości turystyczne. Tegoroczny sezon urlopowy jest więc doskonałą okazją do poznania uroków naszej rodzimej ziemi. Zachęcamy więc do tego, by w pierwszej kolejności poznać zalety małopolski, zatrzymując się w hotelu Radocza Park. Pobyt w naszym kompleksie hotelowym gwarantuje nie tylko mnóstwo atrakcji na miejscu, ale też w najbliższej okolicy. Co przemawia za tym, by swój urlop spędzić właśnie u nas?

Przede wszystkim bezpieczeństwo

Oczywiście nie bagatelizujemy trwającej pandemii, dlatego funkcjonowanie naszego hotelu odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Co to oznacza dla naszych gości? Dbamy o to, by pobyt u nas był w pełni bezpieczny, więc ze szczególną starannością podchodzimy do zasad dezynfekcji naszej przestrzeni hotelowej, ale równocześnie prosimy o dostosowanie się do nowych reguł.

Zarówno przy wejściu do hotelu, jak i przed windami, restauracją oraz przy toaletach znajdują się miejsca z płynem dezynfekującym wraz z instrukcją, jak myć ręce, zakładać i zdejmować rękawiczki oraz maseczkę.

Załoga naszego hotelu, a więc obsługa recepcji, kelnerzy oraz kucharze pracują w rękawiczkach i maseczkach. Po każdym kliencie jest też dezynfekowana lada recepcji.

W trosce o naszych gości co godzinę odbywa się także dezynfekcja wszystkich klamek w hotelu oraz poręczy przy schodach.

Wprowadziliśmy także limity osób korzystających jednocześnie z basenu. Informacja na ten temat jest umieszczona przy wejściu do strefy rekreacyjnej.

Jakie atrakcje gwarantujemy naszym gościom?

Z myślą o naszych gościach uruchomiliśmy na terenie hotelu mnóstwo atrakcji, dzięki którym nie opuszczając naszego kompleksu, można nie tylko aktywnie spędzić dzień, ale też zaznać chwili relaksu i wyciszenia. Oczywiście zadbaliśmy o to, by nasza oferta była skierowana zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci. Co konkretnie dla Was przygotowaliśmy?

Strefa SPA&Wellness

W naszej strefie Wellness czeka na Was m.in. duży basen, w którym można ćwiczyć swoje umiejętności pływackie, ale też aktywnie spędzić czas ze swoim dzieckiem na zabawach w wodzie. Po tej aktywności zapraszamy na chwilę relaksu w jacuzzi. Podkreślamy, że dla gości naszego hotelu korzystanie z tych atrakcji jest wliczone w cenę pobytu.

Strefa SPA to przestrzeń zaaranżowana z myślą o kobietach, jednak mężczyźni chcący zadbać o swoje ciało także są mile widziani. Centrum SPA rozmieszczone jest na ponad 500 m2 powierzchni i obejmuje specjalistyczne gabinety. Oferujemy zabiegi z zakresu pielęgnacji nie tylko ciała, ale też twarzy. Możecie zdecydować się też na profesjonalne masaże, ale również usługi fryzjera czy makijażystki.

Okolice hotelu – jakie atrakcje przygotowaliśmy?

Dlaczego warto wybrać nasz hotel SPA? Małopolska to przede wszystkim piękne krajobrazy, które nie sposób nie podziwiać, będąc w Radocza Park. Zachęcamy do zarówno pieszych, jak i rowerowych wycieczek, podczas których można rozkoszować się widokiem rozległych lasów i gór.

Dla fanów aktywności fizycznej uprawianej na świeżym powietrzu przygotowaliśmy strefę Active Park, gdzie można sprawdzić swoje możliwości w parku linowym, z którego chętnie korzystają nie tylko dzieci, ale też dorośli szukający wrażeń. Na terenie parku znajduje się również pole do paintballa, tor dla quadów oraz boisko do piłki plażowej. Osobom szukającym większych wyzwań proponujemy przeloty balonem, podczas których można podziwiać naszą okolicę z lotu ptaka.

Mimo obecnej sytuacji na świecie nie warto swojego urlopu spędzać w domu. Wakacje, mimo pandemii, można spędzić bezpiecznie, ale też ciekawie, co doskonale pokazuje oferta hotelu Radocza Park. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane do rezerwowania pobytu. Do zobaczenia!