Konferencyjny relaks – jak urozmaicić branżowy event?

konferencja ludzie

Organizacja wydarzenia branżowego, konferencji czy spotkania biznesowego wiąże się nie tylko ze znalezieniem odpowiedniego miejsca. Kluczowe w tej kwestii jest też wyposażenie sali konferencyjnej odpowiednim sprzętem czy zadbanie o poczęstunek. Oczywiście te kwestie są absolutnym minimum, którego nie może zabraknąć na jednodniowych wydarzeniach. Jeśli jednak stoisz przed wyzwaniem zorganizowania konferencji kilkudniowej, warto zadbać o dodatkowe atrakcje, które sprawią, że wydarzenie to na długo pozostanie w pamięci uczestników. Na szczęście w hotelu Radocza Park atrakcji nie brakuje, dlatego zachęcamy nie tylko do wynajęcia sali konferencyjnej, ale też poznania innych atutów naszego kompleksu hotelowego.

Odpoczynek po konferencji w strefie Wellness

Zajmowanie przez wiele godzin pozycji siedzącej może być dla organizmu sporym obciążeniem, dlatego po długiej konferencji warto zadbać o to, by uczestnicy mogli się aktywnie zrelaksować. Doskonałym do tego miejscem jest nasza strefa Wellness, w której znajduje się nie tylko basen, ale też jacuzzi czy różnego rodzaju sauny. Jak się więc łatwo można domyślić, w naszej strefie każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Dodatkowym atutem tego miejsca jest fakt, że podczas korzystania z sauny czy jacuzzi można się bliżej poznać, zacieśniać znajomości, a nawet zawierać nowe. Spotkania na mniej biznesowym planie są mniej formalne, ale z pewnością pozytywnie mogą się odbić na gruncie zawodowym.

Zabiegi w strefie SPA

Czas na atrakcje, które z pewnością zainteresują panie, które działają w branży beauty: strefa SPA (oczywiście proponowane zabiegi skierowane są również do panów). W strefie SPA można zadbać o całe swoje ciało: oferujemy zabiegi na twarz i ciało, kojące masaże, alternatywę dla medycyny estetycznej, profesjonalną kosmetologię, a nawet kosmetykę. Jeśli chcesz, by uczestniczki na długo zapamiętały konferencję biznesową, wykup vouchery na zabiegi w strefie SPA. Gdy kobiety po zabiegu będą się czuć piękniejsze i bardziej odprężone, z pewnością będą chciały nawiązać bliższą relację na gruncie biznesowym, co zaowocuje w przyszłości.

Active Park, czyli rozrywka dla wymagających

Trzeba się naprawdę postarać, by trwające kilka dni konferencje nie wiązały się z poczuciem znudzenia wśród uczestników. My mamy na to świetny sposób. Na terenie naszego kompleksu hotelowego znajduje się Active Park, a w nim mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu.

W przypadku dużej liczby uczestników można zorganizować paintball, który pobudzi wśród zebranych osób smykałkę do rywalizacji. Podczas takiej imprezy można zacieśnić znajomość ze swoimi współpracownikami i lepiej się poznać.

Dla osób szukających przygód proponujemy zjazd na tyrolce lub park linowy. Przed wykupieniem takiej usługi dla uczestników warto wcześniej dowiedzieć się, czy ktoś nie cierpi na lęk wysokości.

Kolejną atrakcją są quady, dzięki którym można lepiej poznać naszą okolicę, a jeśli ktoś ma ochotę spojrzeć na nią z góry, oferujemy również…lot balonem! To potwierdza, że organizowana konferencja może się wiązać z miłymi wspomnieniami na lata!

Kiedy emocje już opadną, można skorzystać z naszej strefy przeznaczonej na imprezy plenerowe. Możliwość rozpalenia ogniska, opiekania kiełbasek i prowadzenia wieczornych rozmów jest idealnym zakończeniem długiego dnia.

Restauracja Czeremcha

Spędzanie długich godzin na konferencji wzmaga apetyt, dlatego poza standardowym cateringiem warto zadbać o bardziej treściwe posiłki. Oczywiście znajdziesz je w naszej Restauracji Czeremcha, w której serwujemy dania z lokalnych upraw. Szczególnie polecamy nasze regionalne menu z Doliny Karpia opierające się m.in. na rybach.

Radocza Park, czyli hotel na konferencje w okolicach Krakowa, to doskonałe miejsce na organizację konferencji. Dysponujemy nie tylko dobrze wyposażonymi salami konferencyjnymi, ale też jesteśmy w stanie zagwarantować świetne atrakcje, które sprawią, że żaden uczestnik nie zapomni o tym wydarzeniu i chętnie będzie wracał do niego myślami.