Konferencja połączona z integracją? – wybierz idealne miejsce dla Twojej firmy

Konferencja połączona z integracją? - wybierz idealne miejsce dla Twojej firmy

Wyjazdy integracyjne to najlepszy sposób na to, by nasi nowi pracownicy się poznali, dawni zacieśnili więzi, a cały zespół poczuł motywację. Oczywiście im większa firma, tym trudniej zorganizować tego typu wyjazd. Dlatego idealnym pretekstem do integracji są szkolenia lub konferencje w górach. Dobór odpowiedniego hotelu jest w tej kwestii szczególnie istotny. Koniecznie trzeba wybrać taki, który poza świetnym zapleczem konferencyjnym oferuje również różnorodne formy spędzania wolnego czasu. Do takich obiektów z pewnością zaliczyć możemy Hotel Radocza Park Active&Spa.

Oferta hotelowa

Wieczór integracyjny można spędzić na wiele sposobów. Jednym z nich jest z pewnością zorganizowanie wieczorku tematycznego. Tematyka i pomysły na realizację uzależnione są tylko od wyobraźni organizatorów. Natomiast obiekt konferencyjny zapewnia salę, fachową obsługę i dobre jedzenie. Hotel Radocza Park Active&Spa oferuje cztery klimatyzowane sale o różnego rodzaju konfiguracji miejsc, w tym salę bankietową, która pomieści około 200 osób. Dlatego też w naszym hotelu znajdzie się miejsce na organizację zarówno dużych i licznych, jak i kameralnych imprez integracyjnych.

Atrakcje na świeżym powietrzu

Większość firm organizuje wyjazdy integracyjne swoich pracowników w miesiącach ciepłych, dlatego też często zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu. Bardzo popularnym sportem w ostatnich latach jest paintball i zazwyczaj wybór pada na tę formę aktywności. Active Park, który znajduje się nieopodal hotelu Radocza Park Active&Spa, na terenie byłego obiektu wojskowego przystosowany został pod pole do paintballa, tor dla quadów, boisko do piłki plażowej oraz park linowy. Zatem stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie integrację na świeżym powietrzu, aktywnie spędzony czas i szczyptę adrenaliny. Ponadto, po wyczerpującym wysiłku fizycznym można zorganizować biesiadę przy ognisku i kuflu dobrego piwa.