Hotel w pobliżu parku rozrywki Energylandia – jak wybrać idealną bazę noclegową?

Hotel w pobliżu parku rozrywki Energylandia – jak wybrać idealną bazę noclegową

Energylandia to największy park rozrywki w naszym kraju. W sezonie, każdego dnia przyciąga tłumy fanów dobrej zabawy i ekstremalnych atrakcji, w tym całe rodziny spragnione niezapomnianych przygód. Dla najmłodszych przygotowany został specjalny kompleks o nazwie Bajkolandia. Mnogość atrakcji jest tak duża, że nie sposób skorzystać choćby z połowy z nich podczas jednego dnia. Dlatego coraz częściej rodziny, czy grupy znajomych decydują się na kilkudniowe wycieczki do Energylandii i pobliskich parków tematycznych. Idealnym miejscem na nocleg i zregenerowanie sił przed kolejnym dniem zabawy jest oczywiście hotel Radocza Park Active&Spa! Nasi Goście mogą kupić bilety do parku z 5% zniżką.

Tylko 12 kilometrów – hotel Energylandia Zator

Radocza Park znajduje się w odległości około 12 kilometrów od Energylandii, w malowniczej okolicy, z widokiem na góry. To idealny wybór dla wszystkich tych, którzy chcą przede wszystkim pod dniu pełnym wrażeń odpocząć na łonie natury.

Hotel w pobliżu parku rozrywki Energylandia – jak wybrać idealną bazę noclegową

Regeneracja i kolejne atrakcje

Po całodniowym pobycie w pełnym ludzi i rozrywek parku większość z nas marzy o ciszy. Zwłaszcza jeśli kolejny dzień zapowiada się równie emocjonująco. Dlatego bliskie sąsiedztwo gór i spokój, który oferuje hotel Radocza Park Active&Spa, czynią to miejsce wyjątkowym. Warto również wspomnieć o strefie Wellness&Spa, która jest dostępna dla hotelowych gości. Kąpiel w basenie połączona z masażem całego ciała sprawi, że już następnego dnia, będziecie czuć się w pełni wypoczęci i z jeszcze większą ochotą wyruszycie na zwiedzanie kolejnych atrakcji. Dodatkowo miłośnicy adrenaliny, jazdy quadami, parków linowych mają do swojej dyspozycji zlokalizowany w pobliżu obiektu Active Park. Dlatego idealnym wyborem dla wszystkich szukających bazy noclegowej w pobliżu parku rozrywki Energylandia jest właśnie hotel Radocza Park Active &Spa.