Tytuł Dobrodzieja Kultury 2018 przyznany hotelowi Radocza Park

Główne2

W piątek 8 lutego 2019 roku w sali teatralnej Wadowickiego Centrum Kultury odbyła się doroczna gala wręczenia nagród „Dobrodzieje Kultury 2018”. Już po raz szesnasty uhonorowano firmy oraz instytucje wspierające inicjatywy i imprezy kulturalne organizowane w minionym roku.

Tekst1

Blisko pół tysiąca gości oklaskiwało przedstawicieli firm oraz instytucji z Wadowic i okolic najbardziej zasłużonych dla krzewienia kultury. Emocje były wielkie, gdyż ta istotna nie tylko z PRowego, ale przede wszystkim społecznego punktu widzenia nagroda, honoruje wkład w edukację i rozwój dzieci, młodzieży, seniorów a także organizowanie imprez kulturalnych na wysokim poziomie. Cytując słowa Edwarda Tylora; „Kultura to złożona całość, która obejmuje wiedzę, wierzenia, sztukę, moralność, prawa, obyczaje oraz inne zdolności i nawyki nabyte przez ludzi jako członków społeczeństwa”.

Nagrodzonych tym zaszczytnym tytułem zostało trzynaście firm. Z radością oraz dumą informujemy, że nasze działania zostały docenione i hotel Radocza Park Active&Spa po raz kolejny znalazł się w gronie wyróżnionych. Wisienką na torcie dla wszystkich uczestników gali był z pewnością niezapomniany koncert utalentowanej, polskiej piosenkarki Darii Zawiałow.

Dobrodzieje Kultury dyplom